Огледало за баня което не се замъглява

  • 16 435
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Има ли специални такива огледала за баня върху които не кондензира влага и не се замъгляват когато се къпете в банята. Омръзнало ми е да не мога да се избръсна след баня защото огледалото е цялото замъглено и във водни капки от кондензирала влага върху него и трябва да го бърша и да го чакам да изсъхне 15 мин.
Или пък ако има някакъв препарат с който да може да се маже или пръска огледалото да не кондензира влага върху него.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 166
Има такива огледала, предлагаха ми ги, когато търсех за банята преди време. Срещах ги в почти всички магазини за санитария. Peace

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ай стига, бре ...
Не мога да повярвам, че не знаете най-простия, лесен и евтин (бих казала - безплатен) начин, за да се преборите с "потно" огледало.  ooooh!
А именно: да го забършете с насапунисана длан.

# 4
  • Мнения: 4 784
Има такива огледала, но незнам къде се продават. Виждала съм ги в един хотел. Бях много приятно изненадана.

# 5
  • Мнения: 1 558
Аз преди ги пръсках с препарат против изпотяване на стъклата, но за кола. Имаше ефект.

П.П. Сега видях "Направи си сам", същият препарат ползвам!

# 6
# 7
  • Мнения: 679
Моя мъж се избави от тази "екстра" със запотеното огледало. На гърба му сложи част от огледало на автомобил, а именно частта която затопля и не позволява запотяване. Разбира се, нужни са малко кабелчета, но така приспособеното огледало върши чудесна работа  Peace

# 8
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Има специални нагреватели за огледала за баня. Перфектна работа вършат  Wink

# 9
  • Мнения: 491
Друг лесен трик- правиш няколко линии по огледалото с какъвто и да е сапун. Отгоре пръскаш с малко препарат за чистене на прозорци и забърсваш. Поне една седмица нямаш проблем със запотяването. После пак така. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 607
На Стройко имало за 170 лв такова огледало с нагревател.

# 11
  • Мнения: 824
Борка, бръсни се преди да се изкъпеш. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 259
ай стига, бре ...
Не мога да повярвам, че не знаете най-простия, лесен и евтин (бих казала - безплатен) начин, за да се преборите с "потно" огледало.  ooooh!
А именно: да го забършете с насапунисана длан.


Наистина незнаех, благодаря, ще пробвам  bouquet

# 13
мами ето ви един линк където предлагат нагревател за огледалото
http://www.ecofloor-bg.com/pages/bg/ecofloor_products/12

Общи условия

Активация на акаунт