Помогнете ми, мами от Варна, за частна занималня или ясла?

  • 6 589
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 185
Моля ако някой от вас има впечатления, информация, отзиви за частна ясла, занималня или клуб да ги сподели! Малката ни дъщеря е на 2 години и половина и много искам да намеря детски клуб, където да мога да я оставям почасово. Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 62
Преди няколко дни попаднах  на едно списание , в което пишеше за някаква  занималня за деца над 2 години, което  мен ме устройва и мисля  да се обадя.Ако исках ми пиши  на лични да ти дам координати.

# 2
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Моля ви момичета, давайте координатите тук, защото имам приятелка от Варна, която се интересува също.
Благодаря  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 866
Към френския Алианс има детска градина с френски език. Приемат се деца от 2г и половина нагоре, но понякога и по-малки. Заниманията са от 8.30ч до 11.30 ч,  всеки ден от понеделник до петък. Работи се по програмата на френските детски градини, децата не са просто гледани, а занимавани с всякакви образователни дейности. Дори да не ви интересува изучаването на езика, самите занимания са много интересни и забавни за малките. Ако ви интересува, пишете ми на лични.

# 4
  • Мнения: 1 290
е защо на лични?!

Нека всеки, които има впечатления за подобни заведения да ги сподели и да добави координатите им, моля!
Мисля, че темата ще е интересна и полезна за много мами!

Благодаря!

# 5
  • Мнения: 1 866
Ами и аз не знам защо на лични, по инерция го написах. Питайте какво ви интересува конкретно и ще отговоря. МамаМалка, какво искаш да знаеш повече? Намира се на Мария Луиза 11 , в бившите помещения на Алианса. Всъщност се страхувам да не го вземат за реклама и затова не смея да се разпростирам с информацията. Иначе много хубави неща мога да кажа. 

# 6
  • Мнения: 1 448
Детски клуб "Черепаха"  Hug

# 7
  • Мнения: 274
Сформираме групичка от 2-3 годишни дечица за почасови занимания като компания на нашите деца с възможност за езиково обучение под формата на игра /англ., немски, испански или гръцки/.Заниманията ще се провеждат зад Спортна зала.Ако проявявате интерес, e-mail: jumil@mail.bg или GSM 0898 949624.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Малкият ми син ходи в Детско сърце. Приемат деца от 2 год възраст - може почасово, може и целодневно. Аз лично съм много доволна - въпреки огромните ми притеснения синът ми свикна много бързо и всяка сутрин отива с голямо настроение и желание. Намира се след Пикадили парк, близо до р-т Камелия. Тел са 0896376621 и стационарен 979966

# 9
  • София
  • Мнения: 2 160
Още един глас за  " Детско Сърце"
Много съм доволна . Дъщеря ми лятото ходеше там .  Децата са на нейната възраст  , пееха песнички и игаеха на игри с лелките , които тя после се опитваше да пресъздаде вкъщи с мен  Crazy
Преди  р-т Камелия е , след новия обръщач се продължава нагоре в пресечката , има табели  Peace

# 10
  • Мнения: 4 578
и аз скоро търсих подобна услуга
в читалище ''отец пайсии'' бивше ''маяковки'' до пикадили чаталджа има занималня на половин ден
тази година има доста деца с набор 2005
на мен лично там мн. ми харесва,учителките са страхотни , доста неща научават децата имат най -различни занимания

# 11
  • Мнения: 2 124
И аз да дам глас за Детско сърце - моята дъщеря е в групата на Тошко на Анет; първоначално се притеснявах единствено дали ще ги занимават с нещо освен игрите и грижите, но като гледам колко неща са научили само за един месец! Освен това персоналът много си обича работата - поне такива са моите впечатления - щом дъщеря ми при влизане увисва на врата на "нейната леля"...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Speranzza занимават ги даже доста - моят син говори малко но пак успява да ми покаже какви песнички пеят, като го вземам все ме дърпа да ми показава на таблото какво са правили Laughing С теб значи ще се видим утре на РС Laughing

# 13
  • Мнения: 3 970
Каква е цената на месец в Детско сърце  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 317
Каква е цената на месец в Детско сърце  Simple Smile
да и аз исках да попитам същото? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт