До Перперикон - подходящ хотел?

  • 3 104
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 922
Здравейте! Ще ходим да разгледаме Перперикон, но се колебаем къде да пренощуваме дали да не е в Главатарци /"Главатарски хан" или "Вили Болярка/ или пък в хотел в Кърджали?
Споделете къде сте били и ви е харесало?

# 1
  • Мнения: 1 893
Познати ми препоръчаха този.

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 4 784
Главатарски хан е хубаво, разположен е сред природата, до язовир Кърджали, но трудно се намират места за уикендите, защото си има доста постоянна клиентела. Кухнята беше чудесна, имаше доста рибни специалитети, но за препоръчване е да си вземете апартамент, защото стаите са много тесни.

# 5
# 6
  • Мнения: 491
Главатарски хан е хубаво, разположен е сред природата, до язовир Кърджали, но трудно се намират места за уикендите, защото си има доста постоянна клиентела. Кухнята беше чудесна, имаше доста рибни специалитети, но за препоръчване е да си вземете апартамент, защото стаите са много тесни.

И аз го препоръчвам. Peace
На брега на язовира е и е много приятно.
Другите хотели изглеждат добре, ама да се наврете в центъра на Кърджали... newsm78

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ние спахме в православния център на отец Боян Саръев в кв. "Гледка" в Кърджали.
Много чисто и приветливо място на съвсем прилични цени.
Препоръчвам го.

# 8
  • Мнения: 4 784
Ние спахме в православния център на отец Боян Саръев в кв. "Гледка" в Кърджали.
Много чисто и приветливо място на съвсем прилични цени.
Препоръчвам го.
Не съм спала там, но разгледахме стаите, наистина изглеждат приветливи и чисти. Ако е само за едното спане става, но иначе като обстановка извън манастира ми се струва, че не е подходящо.

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мисля, че питането на авторката на темата е за пренощуване, т.е. само за едното спане.

И каква е точно обстановката извън комплекса, че да не е подходящо? newsm78

# 10
  • Мнения: 4 784
На Главатарски хан например ако имат време могат спокойно да се наслаждават на басейна, на язовира, въобще на гледката и на въздуха, доколкото в квартала, където е манастира няма кой знае какво да видят, дори ми се струва доста краен и незнам дали и свястно заведение за хранене има наблизо. Пак казвам, не съм нощувала в манастира, за да знам кое точно как е, това са впечатления от едночасова разходка там.

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Съвсем близо до комплекса има една механа ("Смокините" се казва). Много вкусно готвят там, приятно място е.
А до язовира могат и с кола да отидат, не е задължително да се нощува там.

Зависи кой какво търси Grinning

# 12
  • Мнения: 4 784
Зависи кой какво търси Grinning
Разбира се, че е така. Момичето пита, ние даваме предложения  Peace

Общи условия

Активация на акаунт