може ли да настива детето от дунапренен дюшек

  • 609
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравеите, искам да попитам други майки, които имат дунапренени дюшеци, дали ги застолат с нещо допълнително,н преди да сложат чаршавчето? В къщи съм подложена на голям тормоз защото детето боледува често, но то ходи и на ясла, и проблемът според бабите бил в това, че спяло само върхо дюшечето, а не върхо дюшек застлан с вълнено одеяло. Изстивало докато спяло и аз сам виновната в случая. Според мен не е така и в края на разговора винаги се скарваме. МОЛЯ И ЗА ВАШЕТО МНЕНИЕ. Благодаря

# 1
  • Мнения: 178
На това му викам "бабешки работи". Абсурд е детето да изстива от това, че матракът е дунапрен без одеало. По - скоро боледува, защото ходи на ясли, а там се разменят всякакви вируси, а и не ги пазят много - много. Масово децата, които ходят на ясла боледуват. Щастливки са майките, чиито деца се аклиматизират бързо към живота в яслата. Ака виждаш, че детето боледува твърде често, по - добре го спри да не ходи известно време.

# 2
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Големият ми син спи вече 11 години на дунапренен дюшек, а малкия е на 6 и половина и все на такова е спал. Разболяват се от дъжд на вятър  (да чукна на дърво!) и когато това се случва определено не е свързано с дунапрена. А вълненото одеалце, доколкото аз съм чувала пък от моите баби, води до изнежване. Ако бабите ти продължат да ти вдигат гири, прати ги при мен Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 1 426
застели му едно одеало, че да млъкнат бабите, какво толкова,  има ли значение на какво спи, с одеало и без одеало пак ще боледува, ама ако е содеало и е болно, ще им натриеш носа (ако се оставят де Grinning)

Общи условия

Активация на акаунт