БГ МАМИ, ДАЙТЕ СЪВЕТ

  • 4 408
  • 57
  •   1
Отговори
Здравейте, Мами,
може ли да ми кажете какво да правя. Имам следният проблем: Гаджето ми не може да свършва, тоест досега никога не е свършвал. Отскоро сме гаджета и не мога да му предложа да отиде на лекар, но това е доста притеснително. Все пак и на него му е гадно, но не знам какво става, досега никога не ми се е случвало, какво ли не ми минава през акъла като причина, но сигурно е на психическа основа. Някоя да е чувала за подобен проблем и какво да правя. На този етап не мисля, че идея за психолог или разговор е добра, просто защото той ще се ядоса. Аз само искам да му помогна.
Помогнете, ако знаете как!
Много благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 195
ти нали свършваш Mr. Green
напротив мила, идеята за лекар е перфектна, ако се ядоса, толкова по - зле за него Peace

# 2
  • Мнения: 4 473
Това `бг мами` прозвуча като `сексоложки`. Whistling

# 3
  • Мнения: 4 665
Никога не е свършвал с теб или по принцип Shocked?

# 4
  • Мнения: 2 716
Чукай го  Peace
Вагинално, анално, орално....

# 5
  • Мнения: 4 665
Това как Shocked С подръчни артикули,вариации на участващи в буркан със зимнина ли ?

# 6
  • Мнения: 606
А почва ли, като не свършва?
И ако почне - какво? Блъска те докато умреш?

# 7
  • Мнения: 3 423
Съжалявам, далече съм и не мога
да му помогна пряко да свърши.

# 8
  • Мнения: 194
А ти почна ли го за да свърши? Whistling Outta Joint

# 9
ударихте го на майтап си мисля. Аз си свършвам, той никога.  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 2 079
Ами помогни му, де!  Laughing
В различни форми - подсказали са ти ги по-горе - орално, вагинално, ръчно, устно .... Както ти хареса - само помагай!  Whistling

# 11
ами не става, пробвала съм Sad

# 12
  • Мнения: 606
Ти все пак се шегуваш, нали? Ако не свършва, все да е потърсил лекарска помощ. Или мъжо е на 13 години?

# 13
  • Мнения: 2 448
А при "самостоятелна" работа не е ли свършвал??? До сега, в живота си , никога??? Абсурд! Shocked

# 14
  • Мнения: 6 029
Е определено е за лекар човека, но не за психолог.

Общи условия

Активация на акаунт