Детски ботушки. От къде?

  • 702
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 122
Кажете някой магазин за детски обувки. Търся боти за 4 и 9 г. Обиколих центъра, но не намерих подходящи. Помагайте!

# 1
  • Мнения: 105
И при мен въпроса е отворен за момиче на 8-9 год., но за Варна. Аз обиколих центъра на Варна, но нищо не харесах освен един модел на геокс за 169лв, но ми идва малко скъпичко. Ако някой може да ме насочи ще съм му много благодарна Praynig Hug

ПС: Извинявам се, че пиша във вашата тема, но проблема ни е общ, а и в заглавието не фигурираше град и затова реших да се включа Blush

# 2
  • Мнения: 2 197
За София мога да препоръчам едно случайно открито магазинче до Плиска, където купих на дъщеря ми от любимите ми ботуши по 22 лева. Миналата година с едни такива на Сандик изкара цяла зима като непрекъснато минаваше през локвите и нито веднъж не е имала проблеми. Тези, които сега купих отново са български и ми изглеждат просто чудесно - кафяви са, с достатъчно шевове и красотички по тях. Имаше и големи номера - примерно до 32-33. Имаше няколко вида, боти - също.
Магазинчето е на Николай Коперник, след спирката на 72 за към зала Фестивална (все ги бъркам двете зали, може и другата да е) в поредицата павилиончета на самата улица.

Общи условия

Активация на акаунт