есенни обувки/боти/ботушки за 3г дете

  • 1 326
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
Къде има хубави есенни обувки/боти/ботушки за 3г дете? Гледах в Мола - Геокс, КиК... не харесах нищо.... Confused
Къде има Примиджи и Перлина/ освен в Малечко/

# 1
  • София
  • Мнения: 6 259
"Примиджи" (от завода в Добрич, правят и с марката "Делфи") съм взимала от магазин "Най-, Най-" срещу Центъра по хигиена. Цената идва доста добре, само че няма голям избор, т. е. трябва си и доза късмет, а и трябва да внимаваш за дефекти. Иначе за този сезон на моята и взех ботуши на "Капчица", естествена кожа, по ми харесват от тези на КиК, пак от там. Да си задам въпроса и тук - някой знае ли къде продават розова боя за обувки?  Hug

# 2
  • Мнения: 2 936
есенни боти купих на Superfit  Peace но не от София,ако някой знае къде има в столицата,моделите си заслужават.

# 3
  • Мнения: 2 323
Да, ходих до Най-най, имат хубави неща Wink Купихме ботички много сладки. Нямат много избор в номерата, за съжаление. Дали работи още другият им магазин до Френската гимназия?

Суперфит не съм срещала, или поне не помня

Спяща - следя темата ти за розовата боя! Peace Ако намериш - непременно пиши

# 4
  • Мнения: 549
momi4eta къде се намира този магазин най най?Има ли зимни ботушки?Къде е центъра по хигиена Embarassed Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 323
с/у инфекциозна б-ца

# 6
  • Мнения: 549
благодаря  bouquet

# 7
През есента прочетох за тези обувки Superfit и купих на сина ми апрески с Gore-tex. Цяла зима сме със сухи и топли крака.
По-качествени обувки досега не сме имали.
Сърдечно Ви благодаря че ги споменахте.

 :bowuu

# 8
есенни боти купих на Superfit  Peace но не от София,ако някой знае къде има в столицата,моделите си заслужават.
zdraveite SUPERFIT ima v Sofia,v Borovo v edin turgovski centur.

Общи условия

Активация на акаунт