разбиване на парола на поща и на скайп

  • 37 862
  • 32
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 509
Здавейте!Трябва ми спешно помощта ви.Интересува ме как мога да разбия паралота на пощата и на скйпа на един човек.Знам,че повечето от вас сега ще ме оплюят как ще се ровя в чужди лични неща,други пък ще кажат няма такова нещо,което да отгатне чужда парола.Днес доста търсих в Гуглето,пробвах някой неща,но безрезултатно.Интересуват ме  3 неща:
1.Как да разбера паролата на чужда поща?
2.-||-||-||- на чужд скайп?
3.И как мога да чета хронологията на някой друг и да си изтегля списъка му с абонати без той да разбере?(Оповавам се на един познат на една приятелка,който нензайно как й чете хронологията и й има всички абонати,и си прави базици,без тя да му е дала паролата си,или да мu е изпращала списъка с абонатите си)?
Знам,че подобни въпроси не са за разискване по форумите,но ако някой знае все пак нещо по въпросите ми нека пише,ако не тук в темата,то поне на ЛС!Става дума за лични проблеми,и за мен е много важно да разбера някой неща.

# 1
  • Мнения: 516
А като и отговорите, отговорете и на мен, как да източа банковата сметка на Бил Гейтс? Уверявам ви, че проблемът ми е личен и за мен е много важно да получа парите. И не казвайте, че не може. Оповавам се на шурея на лелята на петата ми братовчедка, който знаел как става.  ooooh!

# 2
  • Мнения: 936
Флор, бъди така ужасна после да споделиш и с мен! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 111
Този, разбивача, сядал ли е на компютъра на приятелката ти?

# 4
  • Мнения: 5 468
 Rolling Eyes и на мен ми е любопитно да надниква в нечий скайп  Mr. Green, ама не знам, как става номера bowuu.

# 5
  • Мнения: 824
Ей,да не би ти да си приятелката на едно приятелче,която постоянно му разбива паролите и си пише с включените в листа му? Mr. Green
Следващият път ще съм още по-брутална с теб! Crazy
Имай впредвид,че колкото и пароли да знаеш,хронологията се чете само на компютъра,който е използван при създаването й. WinkИли аз така си мисля?

П.П:Гореспомената девойка вече има нужда от професионалит,който да стабилизира психичното й равновесие.Сигурна ли си,че искаш точно това?

# 6
  • Мнения: 2 401
Айде стига мистерии и истерии, моля ви се.. разбиването на пароли не е по силите ви.

# 7
  • Мнения: 4 651
Сядаш, съсредоточаваш се, почваш да изреждаш ЕНГ-та и рожденни дати, имена на деца и кучета, все ще познаеш...

# 8
Ох, как ги обичам тия номера - съмняваме се в гаджето дали не изневерява и дай да му хакнем паролата. Ама понеже не знаем как, пишем бърз сценарий за балъците е нЕкой форум и се надяваме някой да се хване и да ни отговори...

# 9
  • Мнения: 2 018
Възможно е. На мен така ми откраднаха поща. Смениха ми паролата и край. Не знам как става, а и да знаех нямаше да ти кажа. Нали не вярваш, че някой ще се навие да ти каже?

# 10
  • Мнения: 2 792
 По мое време един директен разговор и малко интуиция вършеха чудесна работа, много затормозяващо ми се струва да търся отговори, които мога да получа и без разследване, хакване или други такива.  Та да си попитам, от какъв зор ти е да разбиваш паролите и да събираш цялата тази информация. Щом има проблем, значи има проблем дори и да хакнеш скайпа, какво ще реши това хакване, проблема ясно е съвсем друг.

# 11
  • Мнения: 287
А като и отговорите, отговорете и на мен, как да източа банковата сметка на Бил Гейтс? Уверявам ви, че проблемът ми е личен и за мен е много важно да получа парите. И не казвайте, че не може. Оповавам се на шурея на лелята на петата ми братовчедка, който знаел как става.  ooooh!

  И аз се подреждам на опашката!!!

# 12
  • Мнения: 183
Оооо, това е интересна работа, но сложна. Поне аз нищо не разбрах, а гледах няколко материала по въпроса.
Като напишеш "Хакване на Скайп" в Гугъл и си излиза каквото има по въпроса.

# 13
  • Мнения: 824
Истината е,че има хора,които предлагат такава услуга срещу скромните 50 лв.

# 14
  • Мнения: 3 423
Абе, аз не писах ли в тази тема?!

Общи условия

Активация на акаунт