Darphin

  • 6 076
  • 25
  •   1
Отговори
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Здравейте!

Козметичката, при която ходя редовно, ползва тази френска козметика. Преди два месеца си купих матиращ флуид за жегите (с комбинирана кожа съм) и ароматична почистваща емулсия. Много съм доволна и от двата продукта. Нищо не матира така, както този флуид.

Днес отново бях на почистване и много ми харесва усещането на лицето след тази козметика.
Тъй като е доста скъпа, аз засега не мога да си позволя цялата серия от грижи (и очен, и нощна грижа) и ползвам доста неща на Nuxe.

Дали някоя от вас също ползва тази козметика, имате ли повече няблюдения? Ще се радвам да споделите.   bouquet

# 1
  • Мнения: 66
Братовчетка ми използва 2 крема и 2 серума от тази серия и е ужасно доволна. Лятото и аз се мазах една седмица на аванта( еднакво гадна и суха ни е кожата и на двете) Whistling от първото намазване си личи че серията е невероятна. Понеже тя живее в Германия , сравнихме цените и се оказа че са същите като в Бг. И кремовете и серумите са доста икономични и стига човек да може да отдели толкова пари накуп определено си струва.

Не че кой знае каква информация дадох, само наблюдения Peace

# 2
  • Мнения: 824
Колко е скъпа тази козметика?

# 3
  • Мнения: 637
100лева някъде е един крем. Страхотна е и аз я ползвам Peace

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Засега мога да кажа цените на това, което ползвам:
Матиращият флуид 50 мл е 100 лв.
ароматната почистваща емулсия е 45 лв. (125 мл)

Пробвах и мостра на околоочния Аровита С - страхотен е - гелчето в оригинална опаковка е 30мл. и е около 90 лв.

# 5
  • Мнения: 637
A тези , които ползвате Arovita C, какво ползвате за нощна грижа?

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Моята кожа е комбинирана, затова дерматоложката препоръча през деня да е нещо по-леко - матиращия флуид.

А за нощен, за да подхранва, когато кожата най-много възприема ми препоръча Аровита С или Хидраскин Найт. Важна е и възрастта - аз съм на 33.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Засега мога да кажа цените на това, което ползвам:
Матиращият флуид 50 мл е 100 лв.
ароматната почистваща емулсия е 45 лв. (125 мл)

Пробвах и мостра на околоочния Аровита С - страхотен е - гелчето в оригинална опаковка е 30мл. и е около 90 лв.

Можеш ли да го покажеш флуидчето...
Използвала съм един овлажнител и едни ампули за коса...като цяло съм доволна  Crazy

# 8
  • Мнения: 776
Засега мога да кажа цените на това, което ползвам:
Матиращият флуид 50 мл е 100 лв.
ароматната почистваща емулсия е 45 лв. (125 мл)

Пробвах и мостра на околоочния Аровита С - страхотен е - гелчето в оригинална опаковка е 30мл. и е около 90 лв.

Mileto Hug, кажи повече за околоочното гелче Flutter Бързо попиващ ли е или по-мазен, помага ли за изглаждане на финни линии ( последното вероятно е безмислено да питам Mr. Green, защото от мостричка трудно може да се прецени Peace  bouquet, но съгласно описанието, бори ли признаците на стареене Rolling Eyes) Струва ми се много изгодно за този ценови клас продукти - 30 мл. за 90 лв., обикновено даваме толкова пари за 15 мл. на аналогични, скъпи марки Whistling

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
ГЕЛ ЗА БОРБА С ПЪРВИ БРЪЧКИ ЗА ЗОНАТА ОКОЛО ОЧИТЕ И УСТНИТЕ
За всеки тип кожа
Бръчиците са омекотени.
Тенът е озарен и подмладен.
Екстракти от Орхидея, Роза и Лайка, Олиа от Авокадо и семена на Жожоба
Сутрин и вечер.
Нанасяйте малко количество от крема от ъгълчетата на очите и го разнасяйте към външната им част с леки кръгови движения

Това е информацията от страницата им.
Иначе гелчето е много приятно, не е мазно и тежко, ухае страхотно, ефектът е много добър. З мострата им е едно малко бурканче 3.5 лв., така че с една мостра изкарах много дълго. Доволна съм и смятам, че си заслужава.

# 10
# 11
  • Мнения: 776
ГЕЛ ЗА БОРБА С ПЪРВИ БРЪЧКИ ЗА ЗОНАТА ОКОЛО ОЧИТЕ И УСТНИТЕ
За всеки тип кожа
Бръчиците са омекотени.
Тенът е озарен и подмладен.
Екстракти от Орхидея, Роза и Лайка, Олиа от Авокадо и семена на Жожоба
Сутрин и вечер.
Нанасяйте малко количество от крема от ъгълчетата на очите и го разнасяйте към външната им част с леки кръгови движения

Това е информацията от страницата им.
Иначе гелчето е много приятно, не е мазно и тежко, ухае страхотно, ефектът е много добър. З мострата им е едно малко бурканче 3.5 лв., така че с една мостра изкарах много дълго. Доволна съм и смятам, че си заслужава.

Mileto,   bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Iliana, този този крем Хидраскин найт козметичката ми го препоръча за нощен за моята комбинирана кожа. Нямаха обаче мостри, от доста време нямало.

Kiora, за мен е удоволствие  Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 423
А някой може ли да каже нещо повече за прословутите им масла за лице? Като ароматерапия сигурно са страхотни, но като ефект - има ли някой конкретни впечатления?

# 14
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Mims, аз самата продължителни впечатления от маслата нямам. При поставянето по време на процедура усещането е страхотно.

jorjeta, това е флуидът с матиращ ефект   -> http://darphin-bg.com/scat.php?action=show&scat=3&product=30

Общи условия

Активация на акаунт