Счупена дръжка на количка

  • 804
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Не знам дали темата е за тук..., но все пак с риск да бъда нападната, ще търся помощ. Количката ни е ето такава: Цък Проблемът е, че след каране цяла година дръжката се отчупи и няма ползване вече. Та, въпроса ми е, на някой случвало ли му се е и как се е справил с проблема. Има ли такова нещо, като резервни части? Става въпрос за въртящата се гумена част горе.

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 19:06 от Уоли

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ми отваря снимката.
На мен не ми се е случвало

# 2
  • Мнения: 1 674
Не ми отваря снимката и не мога да си представя за какво става въпрос

# 3
  • Мнения: 1 029
За каква количка става въпрос, няма ли си гаранция? Снимката наистина не се отваря.
Моя приятелка имаше Чиполино Пуки и им се счупи май точно дръжката. Количката беше още в гаранция и я дадоха в сервиза, където престоя повече от месец и уж я оправиха, но не след дълго отново се счупи и този път се наложи да я хвърлят, защото гаранцията беше изтекла.  ooooh!
На друга приятелка пак така се счупи, но защото я претоварваха с всякакви багажи...

# 4
  • Мнения: 790
Ако е в гаранция, ще я оправят. Питай в магазина

# 5
  • Мнения: 4 433
Ако има гаранция я дай
моята се беше счупила дръшката от едната страна,защото на стъпало наблягах на нея и не е трябвало,но баща ми я оправи запои часта която се счупи.

# 6
  • Мнения: 16
Оправих снимката, сега би трябвало да я видите. Количката излезе много сполучлива, наистина си заслужава парите. Но явно и аз я претоварвах доста, за да се прекърши така самата дръжка горе...Не може да се запои, защото е гума и пластмаса. Пробвахме с лепило и не става. А гаранцията й беше 6 месеца, което означава че е отдавна изтекла.  Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 44 039
Ами обади се на чиполино и ги питай, дали можеш да закупиш и евентуално да ти пратят ако не си в пловдив.
Но най-доброто решение - нова количка.

Общи условия

Активация на акаунт