Плаче за мама и тати....

  • 688
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Здравейте момичета, от известно време синът ми започна да не ни пуска да излизаме от вкъщи. Когато всички тръгваме за работа и детска градина няма проблем. Знае, че такива са правилата. Ако обаче, се наложи аз да изляза някъде, а те да останат сами с тати у дома, започва да плаче и да нарежда, че иска мама, иска да го гушна...По този начин постъпва и когато баща му излиза, а аз оставам с него. Почва се едно тръшкане и "Искам тати, искам тати...." Не мога да си обясня защо прави така. Говоря му, обяснявам, че не може винаги да сме заедно...Някъде, вероятно има проблем, но къде?

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 15:33 от dy1

# 1
  • Мнения: 9 814
Моята дъщеря също така.
Не зная защо. Опитвала съм се да говоря с нея, не помага.
И днес не ме пусна да сляза до аптеката за 5 мин.
След това пък плака за баща си и т.н.
Може пък да е поредната криза на възрастта. Знам ли?

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ами моите и двамата са така,а виж синът ми на колко е Wink При мен мисля,че е нормално тъй като са постоянно с мен,баща им работи...и така

# 3
  • Мнения: 523
Кооооооолко познато , до болка позната история . Ами и аз чакам да дойде моментът , в който ще спрат да плачат и двете за мен и татко си , но кога ще стане.....................
И аз се пробвам да обяснявам , че е практически невъзможно да сме навсякъде 4-та заедно и то винаги , но............................... newsm78

# 4
Какво става в тези малки главички..., със сигурност се притесняват да не изчезне мама. Малката на 1,6м, като я оставя на баба и за няколко дни след това като се вкопчи в мен докато не се увери, че няма да изчезна пак все ме дебне.Аз това го приемам за нормално. Каката плачеше като я водя на градина до 4г, а сега като е на 10г иска да е самостоятелна. Аз каката на 6г я оставях сама в къщи без проблем. Още малко търпение, всичко с времето си  Laughing .

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Всичко с времето си. И ние минахме през този период.

Общи условия

Активация на акаунт