дайте ми съвет

  • 1 623
  • 18
  •   1
Отговори
Момичета, помогнете. Новата хавлия на мъжа ми пуска непрекъснато мъхчета при опит за избърсване. Може ли да се направи нещо или съм купила боклук?

# 1
  • Мнения: 4 965
А изпра ли я след покупата?

# 2
  • Мнения: 183
Не искам да те плаша, но хавлията на приятеля ми, пуска мъхове вече 7-ма година Shocked
Купих ги заедно на времето-моята е червена, неговата-черна.
На пръв поглед изглеждат абсолютно еднакви, ама явно не са, защото от моята нямам оплаквания.
И се чудя, кога ли просто ще самоизчезне хавлията му Mr. Green...

# 3
  • Мнения: 2 388
Вече втора година, халатчето ми за баня прави така.
Ще си купя нов, освен, ако не прочета някоя "хитринка" тук.

# 4
  • Мнения: 606
Новата хавлия на мъжа ми пуска непрекъснато мъхчета при опит за избърсване.
Същия случай. След незнам колко пранета, сега пуска по-малко. Но пак пуска. В началото ме правише цветен.

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Май няма как да спре да пуска Tired

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Бих ти дала съвет да му купиш за Коледа нова Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 632
Аз изпирам на висок градус и се оправя.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз изпирам на висок градус и се оправя.

И аз пера на висок градус хавлии и кърпи и незнам дали е от това, но 3-4 пране вече не пускаха  Peace
Мойта е светла по принцип и не ми е пускала или не съм забелязала, на мъж ми е тъмно синя и неговата така се оправи след няколко пранета.

# 9
  • Мнения: 4 784
Халата на мъжа ми е по същия начин. Прала съм го многократно на високи градуси, но без ефект.

# 10
  • Мнения: 18 542
Ако след 2-3-4 изпирания на по-висок градус няма промяна, решението е едно - нова хавлийка 100% памук по възможност българска  Peace

# 11
  • Мнения: 4 784
... решението е едно - нова хавлийка 100% памук по възможност българска  Peace
Халатът е точно такъв. Поне това пише на етикета, но...

# 12
  • Мнения: 3 830
Няма как да се оправи.
Купете си нови. Peace

# 13
  • Мнения: 4 202
Преди година и нещо пусках абсолютно същата тема.

Купих тъмна, скъпа, но за съжаление не и качествена хавлия на мъжа ми. Изпрах я и той като се избърса в нея почерня  Mr. Green
Спомням си едно от предложенията тук беше да я изсуша в сушилня, защото тя издухва свободните власинки, но аз тогава нямах такъв уред и направо прибегнах до скандал в магазина  Blush
Смениха ми я с по-свветла и от друг вид.

# 14
  • Мнения: 1 632
Преди година и нещо пусках абсолютно същата тема.

Купих тъмна, скъпа, но за съжаление не и качествена хавлия на мъжа ми. Изпрах я и той като се избърса в нея почерня  Mr. Green
Спомням си едно от предложенията тук беше да я изсуша в сушилня, защото тя издухва свободните власинки, но аз тогава нямах такъв уред и направо прибегнах до скандал в магазина  Blush
Смениха ми я с по-свветла и от друг вид.

Точно това си мислех,че ако мине през сушилня ще се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт