Захарта

  • 547
  • 7
  •   1
Отговори
От извесно време имам захар в урината , но пък за сметка на това кръвната ми захар е ок . Някои имал ли е подобен случай да ми разкаже има ли за какво да се притеснявам ( то аз какво ли остана да се притеснявам то при мен вече време не остана до раждането аз се сетих  Wink ). Да добавя само , че лекаря ми не смята за нужно да ми се прави изследване за гестационен диабет ( май така се казваше )  newsm78

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
посслушай доктора,направи си глекиран хемоглубин:-)

# 2
посслушай доктора,направи си глекиран хемоглубин:-)
Какво е това ?

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
и аз бях така. В урината нивото високо, в кръвта в границите на нормалното. Намали количеството захар, което консумираш.
Бебето ще ти е едричко явно Wink Има връзка между едър плод и завишена захар. Моята хубавица бая големичка се излюпи  ooooh!

# 4
  • Мнения: 456
Ето ме и мен . И аз бях така - нищо не ми дадоха да пия , нито специални изследвания ми правиха. Пазех обаче диета - без концентрирана захар и родих бебе 4.400. Иначе всичко беше наред  Grinning

# 5
Лекарят на мен ми каза , че бебето щяло да бъде малко , накрая ще видя и аз дали наистина има такава зависимост .  newsm78

Последна редакция: пт, 08 юли 2005, 23:01 от клео

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
С тази захар няма да е малко Wink Обикновено са около 4 кила захарните бебета  Laughing Да не се плашиш, ама моето беше 4600, първото ми беше кльоща само 4 кила  Wink

# 7
  • Мнения: 215
Момичета,колко точно ви е била захарта , че и аз имам същия проблем ? Нищо сладко ли не ядяхте ?

Общи условия

Активация на акаунт