Музика във .wav формат

  • 6 327
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Чувала съм, че съществува програма, която превръща музикалните записи от .mp3 във .wav формат. Как се казва тя? Може ли да ми услужите с нея или да ми посочите откъде да я изтегля? А бихте ли ми обяснили и как се работи с тази програма.  Embarassed

# 1
  • Мнения: 3 770
NERO - Nero Wave Editor. Предполагам , че тази програма я знаеш ! Wink

# 2
  • Мнения: 3 550
Не, не съм попадала на нея. От Гугъл излязоха разни програми, с които се превръща музика от mp3 във .wav за телефон, но не търся това.

Абе, много съм застреляна, но междувременно се оказа, че всъщност ми трябва програма за обръщане на mp3 в sda-формат. Такъв, който да се слуша на обикновена уредба без mp3-плейър. Embarassed
Леле, как си оплесках собственоръчно темата.  ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 558
предполагам имаш предвид аудио/cd формат, ако ще записваш диск за обикновена уредба не ти трябва програма за конвертиране, с Неро можеш да го запишеш mp3-ките като обикновено CD
Мисля, че опцията беше Make Audio Disk  Peace

# 4
  • Мнения: 3 550
Десекс, благодаря! Аз опитах навремето този вариант, но не се получи. Нерото искаше нещо от мен в този случай, но не се разбрахме взаимно.  Grinning Реших да търся програма за такова обръщане.

# 5
# 6
  • Мнения: 4 970
 С всяка програма за аудио монтаж ( wave lab, Sound forge  и други подобни), можеш да го направиш PeaceОтваряш файла и сиректно му даваш save as: ( и от там  избираш  формата, в който да се запише от падащото меню Wink)

# 7
  • Мнения: 3 550
Десекс, ще пробвам и второто предложение.
Велмар ,тези програми могат ли да се дръпнат безплатно от Мрежата?

# 8
  • Мнения: 4 970
могат, да Peace

Общи условия

Активация на акаунт