Относно тестовете за бременност

  • 1 211
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Zdraveite na vsi4ki bade6ti i nastoq6ti mami :)Savsem nova sam i molq da me izvinite ako sam dopusnala nqkoi gre6ki :)Taka,iskam da razkaja za polojenieto v koeto se namiram az.Mese4niq mi cikal zakasnqva ve4e 2 sedmici,koeto e netipi4no za men.Predi 1 sedmica si napravix test i be6e otricatelen.Otidox na ginekolog i mi kaza da iz4akam da minat pone desetina dni i da si napravq drug test,za6toto sega bilo vazmojno da ima bremennost,no da ne se otdelqt dostata4no xormoni za da ot4ete testa.Taka i napravix-na 10-11 den ot zakasnenieto pak napravix test i pak be6e otricatelen.Ve4e neznam kakvo da mislq,za6toto ot druga strana imam bolki dolu nisko v korema,v krasta i na nqkolko pati ve4e mi se gadi,koeto me kara da si mislq 4e moje da ima bremennost.Misalta mi e vazmojno li e da ima bremennost,a testovete da nemogat da ot4etat?


Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами Simple SmileСъвсем нова сам и моля да ме извините ако сам допуснала някои грешки Simple SmileТака,искам да разкажа за положението в което се намирам аз.Месечния ми цикъл закъснява вече 2 седмици,което е нетипично за мен.Преди 1 седмица си направих тест и беше отрицателен.Отидох на гинеколог и ми каза да изчакам да минат поне десетина дни и да си направя друг тест,защото сега било възможно да има бременност,но да не се отделят достатъчно хормони за да отчете теста.Така и направих-на 10-11 ден от закъснението пак направих тест и пак беше отрицателен.Вече незнам какво да мисля,защото от друга страна имам болки долу ниско в корема,в краста и на няколко пъти вече ми се гади,което ме кара да си мисля че може да има бременност.Мисълта ми е възможно ли е да има бременност,а тестовете да немогат да отчетат?


--------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 12:51 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 169
Да възможно е! Отиди отново на лекар ако се притесняваш!   bouquet

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Възможно е отрицателен тест да греши. Можеш да си направиш още един тест с първата урина сутринта. Друг вариант е кръвен тест.

# 3
  • Мнения: 2 111
Направи си кръвен тест или отиди да те прегледат с вагинален ехограф.

# 4
  • Мнения: 3 695
Възможно е отрицателен тест да греши. Можеш да си направиш още един тест с първата урина сутринта. Друг вариант е кръвен тест.
Освен това отиди пак на лекар! Peace

П.П. Пиши на кирилица!

# 5
  • Мнения: 678
Най-добре отиди на лекар. Може  да си бременна, но може да е и някакво възпаление. Струва ми се, че доктора би ти помогнал повече от форума в този случай.

# 6
  • Мнения: 518
Твърде е възможно да си бременна! Но е възможно и да си внушаваш някои признаци, мозъкът е нещо велико! Ако те е страх и не искаш да си бременна и постоянно мислиш за това... внушенията са твърде възможни. Все пак ти пожелавам такъв изход, какъвто ти би желала! Peace

# 7
  • Мнения: 77
Твърде е възможно да си бременна! Но е възможно и да си внушаваш някои признаци, мозъкът е нещо велико! Ако те е страх и не искаш да си бременна и постоянно мислиш за това... внушенията са твърде възможни. Все пак ти пожелавам такъв изход, какъвто ти би желала! Peace
       
Цитат
pove4e ot vsi4ko na sveta iskam da e bremennost Simple Smile 4akam tozi moment ot 2 godini i polovina.

 повече от всичко на света искам да е бременност Simple Smile чакам този момент от 2 години и половина.



------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 12:52 от Доня Туфиня

# 8
  • Мнения: 7 201
Възможно е отрицателен тест да греши. Можеш да си направиш още един тест с първата урина сутринта. Друг вариант е кръвен тест.
Peace
Късмет и ти пожелавам да си бременна! Praynig

# 9
  • Мнения: 2 241
Стискам палци вече да си на път да станеш мама.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 185
Кръвен тест и после тук да се отчетеш!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Отиди пак на лекар Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Най-добре е да си направиш кръвен тест и ако отново е отрицателен задължително на лекар. Трябва да те огледат за кисти и други възможни проблеми, които могат да причинят такова закъснение.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Направи си още един тест с първа урина сутринта , кръвен и лекар.Дай боже да си бременна  Praynig

# 14
  • Мнения: 2 960
Кръвен тест и после тук да се отчетеш!
и дай боже бебенце Peace

Общи условия

Активация на акаунт