за раждането при д-р Бейлерян от Варна

  • 5 721
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте мили мами! Пиша ви от Варна. Кажете ми мнението си за д-р Бейлерян от Майчин дом.

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 15:03 от BOGIIANI

# 1
  • Мнения: 4 784
BOGIIANI, потърси в списъците или отправи въпроса си директно към варненските мами.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Вече има много изписано. Ако й пуснеш името в търсачката, ще намериш всичко, което те интересува. В справочника например в темите за Майчин дом е писано много за нея.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 552
След случая с Елвира във Варна, на която опериращ лекар е била май същата д-р Бейлерян аз лично никога не бих родила при нея.

# 4
  • Мнения: 9
Какво значи това "май". Сигурна ли си, че става въпрос за Бейлерян.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 552
Има цяла тема за Елвира във форума. Има и сайт момичето. Написах май, защото не бях отворила сайта, а пишех по памет. Но сега проверих и е същата.

http://elvira.vtori-jivot.org/biografia.php

Ето й сайта.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Господи каква трагедия

# 7
  • Мнения: 9
Здравей nana77! Извинявай, че пак досаждам, но не съм здравно лице и не разбирам нищо от термините в сайта за Елвира. И понеже е много важно за мен да разбера каква е грешката на д-р Бейлерян те моля ако може да ми пратиш нещо, което мога да разбера. Моля те!!!!!!!!! Извинявай, че съм некомпетентна и все питам.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Най-просто казано причината е навлизане на околоплодни води в кръвообращението. От там нататък дали е виновна лекарката за това не мога да кажа, защото не съм медицинско лице. Но пък осъзнавам,че най-малко анестезиолога е отговорен за това, както журналисти се опитаха да насадят него. Знам че подобни неща се случват рядко, но навсякъде. Просто случая с Елвира  нашумя повече.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 552
Пуканка моля те нека да не се започва пак с темата за журналистите. Нещата, които се отразяват в медиите имат своите източници.

БогииАни както си прочела в сайта на Елвира по време на секциото тя изпада в екстремна хипотензия - това е рязко падане на кръвното налягане и сърцето й спира, след това и дишането. Според експертиза, изготвена от д-р Димитър Карадимов от „МБАЛ “Царица Йоанна” в София, родилката изпада в безсъзнание, тъй като упойката й е била 3 пъти над нормата. Тази експертиза бе оповестена абсолютно официално и представена в съда.

http://dnes.dir.bg/2008/01/03/news2505223.html

При навлизане на околоплодни води в кръвообращението или т.нар амниотична емболия най-вероятно Елвира нямаше да бъде жива. При това състояние смъртността е над 90 процента. А и четох епикризата на ВМА-София, никъде не се споменава дори амниотична емболия.

# 10
  • Мнения: 9
Благодаря ти Нана77! В случая на ман ми става ясно, че вината не е точно на д-р Бейлерян.

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 18:49 от BOGIIANI

# 11
  • Мнения: 42
здравей аз раждах точно преди 5 месеца и 16 дни в майчин дом и бебко се появи на бял свят благодарение на д-р Бейлерян. Още преди да забременея тя ми беше гинеколог и без да се замисля като разбрах 4е чакам бебенце отидох при нея.Аз съм доста прям и директен човек и я попитах за случаят с Елвира и казах моите притеснения ,вина в случаят с горкото момиче няма лекарката а анестезиолог. Лично аз съм много доволна от секциото и от вниманието което ми беше обърнато,мога даже смело да заевя че повече от другите родилки имаха страшни болки и техните лекари много рядко се вясваха ,но д-р Бейлерян идваше всеки ден да види мен и малкия бебок.А също мога да кажа че такива случаи има много и в други болници,но явно за тях не се дава такава гласност

# 12
  • България
  • Мнения: 3
а мен др.Бейлерян ме избави напълно от гъбичките,обръща голямо внимание на всеки.доволна съм

Общи условия

Активация на акаунт