дайте съвет-акото й е зелено

  • 1 701
  • 20
  •   1
Отговори
здравейте мили мами!Моята Ели е 3м. и половина и от доста време акото и е зелено!Все се успокоявах 4е е от пюретата.Според вас възможно ли е да от това?Пък и аз сам и давала само от сини сливи!Все почвам да я захранвам и все става нещо и спирам!А и още нещо да ви попитам?Нормално ли е да ака през ден?

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 08:06 от Vivi

# 1
  • Мнения: 27 524
Ами, какви са тези толкова пюрета въведени на 3 месеца и половина, че даже и преди това всъщност?  Wink Захранва се най най-рано след 4 навършени месеца, а най-добре на 6 навършени  Peace
Спри засега всичко освен млякото и виж как е. Имаш време за захранване.

# 2
  • Мнения: 1 949
Ами, какви са тези толкова пюрета въведени на 3 месеца и половина, че даже и преди това всъщност?  Wink Захранва се най най-рано след 4 навършени месеца, а най-добре на 6 навършени  Peace
Спри засега всичко освен млякото и виж как е. Имаш време за захранване.

 Peace Подкрепям!

Акото може да е зелено от много работи, в това число и пюретата. И не, не е нормално да ака през ден бебе на 3м. Да се случи инцидентно - да, но да е този постоянният режим на стомахчето му - надали. Наистина спри всичко друго освен млякото.

# 3
  • Мнения: 4 433
През ден да ака,май не е толкова нормално за 3 месечно

# 4
  • Мнения: 15 379
Сини сливи за 3-месечно бебе? Shocked
Просто я остави на АМ и всичките ти терзания за цвета на акото ще изчезнат! Продължи с пюретата най-рано след месец, а най-добре и след два!

# 5
  • Мнения: 493
Аз също захраних сина си,когато беше на 3 месеца с плодови пюрета,не виждам нещо нередно в това.
Dionisova 25,акито на сина ми беше тъмно зелено докато пиехме НАН ХА,след като минахме на НАН 1 ни се нормализира цвета.
Според мен е най-добре да се посъветваш с педито. Peace

# 6
  • Мнения: 552
Аз също захраних сина си,когато беше на 3 месеца с плодови пюрета,не виждам нещо нередно в това.
Dionisova 25,акито на сина ми беше тъмно зелено докато пиехме НАН ХА,след като минахме на НАН 1 ни се нормализира цвета.
Според мен е най-добре да се посъветваш с педито. Peace
Мда,Хипоалергенните млека правят акитата зелени!

# 7
  • Мнения: 27 524
Аз също захраних сина си,когато беше на 3 месеца с плодови пюрета,не виждам нещо нередно в това.

Доста хора не виждат. За съжаление.  Tired

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Спри временно захранването и виж как ще е бебчето  Peace

# 9
  • Мнения: 257
А какво казва лекаря ви по въпроса?

Аз лично мисля че не е нормално да ака зелено  дълго време що се отнася до изхождането през ден и малкият ми син беше тъка
 И аз захраних на 3 месеца и половина с пюрета

# 10
  • Мнения: 702
Аз също захраних с плодови пюрета на 3м и детето ми се чувстваше много добре и си ги хапваше с удоволствие,сега ще процедирам по същият начин!
А за зелените акита може би е нещо моментно,Ивайла също доста често  акаше зелено и педиатъра ни казваше,че няма нищо притеснително в това!

# 11
  • BG
  • Мнения: 1 900
На 3 м.не съм давала пюре,нолекаркатъа ми каза,че е от коликите затова било зелено.

# 12
  • Мнения: 4 447
На 3 м.не съм давала пюре,нолекаркатъа ми каза,че е от коликите затова било зелено.

Няма как от коликите да ти стане зелено акото. Абсурд.
При нас имаше един период на зелено ако, но то беше
защото смених Аптамила с Фризолак. И после върнах на
Аптамил. Всичко си беше нормално пак.

А за другите неща просто не желая да коментирам.
Блонди много добър съвет е дала.  Peace

# 13
  • Мнения: 234
Не се притеснявай за зеленото ако!Ние акахме зелено докато не дадох капки Colief!Само те ни помогнаха да имаме златисто- жълти на цвят изпражнения!Само да отбележа, че сме вече на 4 месеца и не ядем нищо друго освен АМ!При нас със сигурност беше от неспокойно коремче/ колики или там каквото им викат/.За изхождането през ден също мисля, че не проблем!Бебка също ака през ден доста често!Важното е бебчето ти да се чувства добре, и ако се развива нормално бъди щастлива и не се обременявай с излишни мисли!
А за захранването- кога, с какво всяка майка сама избира!Съветът ми е също да не се бърза, но....не се налагам в никъкъв случай!Ти си с бебето денонощтно и знаеш най- добре!
Бъдете живи и здрави и се радвайте на живота!

# 14
  • Мнения: 1 763
Моят син пиеше ХА мляко и докато захраних, акаше само зелено, веднъж на 2-3 дни, но акото си беше с нормална консистенция. Колики имаше точно три дена, така че при него зеленото ако в никакъв случай не е било от коликите.

Общи условия

Активация на акаунт