imam nujda ot savet

  • 2 460
  • 5
  •   1
Отговори
zdraveite az sam edna mnoo tajna mama s bliznaci na 5 mes. s ediniq imam problem mnojestvo kisti po cherepa molq maikite koito sa izjiveli tozi koshmar da mi pishat na e-maila kade sa hodili i kakvo sa pravili po doktorite mnoo sam pretisnena kajete mi molq kakvo da stora i kade da otida za da si oprava detenceto si

# 1
  • Мнения: 1 685
Chonka,много съжалявам и ми е мъчно за това, което ви се случва.За съжаление не знам, какво да ти кажа, не мога да ти дам съвет .Единствено мога да се надявам ,че детето ще се оправи и няма да има проблеми.Вие правили ли сте скенер или трансфонтанелна ехография?Какво казват лекарите?

# 2
  • Мнения: 923
Надявам се дететенцето ти да се оправи много скоро. Аз бих ти препоръчала да се свържеш с доктор Ралица Георгиева, тя е един от най - добрите специалисти в България по трансфонтанелна ехография. Успех. Моля се за вас всичко да се оправи по - бързо. Praynig

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 20:10 от Aleksi_Koko

# 3
  • Мнения: 486
Надявам се дететенцето ти да се оправи много скоро. Аз бих ти препоръчала да се свържеш с доктор Ралица Георгиева, тя е един от най - добрите специалисти в България по трансфонтанелна ехография. Успех. Моля се за вас всичко да се оправи по - бързо. Praynig
Подкрепям  Peace .Тя отгледа дъщеричката ми, а после я следи до 1г.Не е имала такъв проблем , имаше само разширени мозъчни стомахчета, и до колкото знам от док. не може да се направи нищо, само се следи как се развива.Стискам палци, кръвоизливите да се разсеят и да няма последствия за детенцето ти.
 доктор Ралица Георгиева - работи в неонатологиата на детската болница, прави ехографии на главичката в поликлиниката на педиатриата, часове се записват предварително.

# 4
  • Мнения: 923
Доктор Георгиева отгледа и моя син, той също беше само с увеличени стомахчета на мозъка. Тя каза, че това не е страшно и е нормално за родено толкова малко бебе. Ако решиш ще ти дам нейния телефон. Тя е в отпуск до 14 октомври, от 15 октомври е на работа.

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 20:12 от Aleksi_Koko

# 5
  • Мнения: 58
Здравей!

Моят син се роди недоносен и поради задушаване също има кисти. Виж тези кисти дали са в мозъка или в плексуса. Почти всеки месц ходиме на трансфонтанелни ехографии докато се затвори фонтанелата, след това правихме и скенер. Първо кистите бяха изчезнали, после пак ги видяха. Ходим редовно и на невролог. Трябва да се следи и обиколката на главата и да се наблюдава  развитието съотнесено към коригираната му възраст. Моят човек се развива добре и е на 1г 2мес. Искрено ти желая успех! Аз съм от Варна, така че не мога да ти помогна със съвет за доктори в София.

Общи условия

Активация на акаунт