termo box - как я ползвате?

  • 515
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Имаме termo box ,но Thinking аз така и не и намирам приложение, веднъж сложих вода вътре да остане топла ,но като я отварих водата беше изтинала.Питам ви мамита какво я правите въпросната кутия-дайте идеи за приложението и

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами, слагам я малко по-топла и, тъй като имаме интервал между хранене около 3 часа изглежда по следния начин:
Храня го, приготвям го за излизане и тн.-около 30 мин
правя водата малко по-гореща и излизаме на разходка. За 2 и 1/2 часа не изстива, а става нормално топла, за повече наистина не става, но това не е термос.

# 2
  • Мнения: 5 577
Водата се слага много по-топла от това, което искаш да използваш.
Преценяваш горе-долу за след колко време ще се използва.
Поддържа Т на те4носта, а не я запазва.
Аз ли4но така и не го използвах този термобокс.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 175
Ако ползваш и стъклено шише + термобокса ефекта ще бъде малко по-голям, но пак трябва водата да е доста гореща като я слагаш.

# 4
  • Мнения: 1 311
Аз я сипвах в шишето вряща, направо от тенджерата на котлона и пълнех шишето до горе - като е повече водата по-бавно изстива. След около три часа ставаше точно с температурата, която трябва за млякото. А излишната вода я изсипваш просто.

# 5
  • Мнения: 2 609
За вода за мляко не съм го ползвала,но сега слагам бурканчето с пюрето вътре,когато излизаме .Стоплям го повечко и докато стане време за ядене,то си е нормализирало температурата

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моята на Авент за никаква работа не става.До сега търсех на кой да я подаря.

Общи условия

Активация на акаунт