Температура от нитратни тиквички?

  • 629
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Възможно ли е малкия да вдигна снощи температура от нитратни тиквички? Вчера това му давах за обяд.
Няма сополи, няма признаци на грип или изстинка. От зъбите да е - допускам, но някак си изведнъж стана. Както си беше всесел. Стигна до 38.6
После след Панадол Х 2 пъти спадна.
Тази сутрин е весел и няма никаква температура.
Знам че при децата е нормално да вдигнат изведнъж, но все пак трябва да има причина.
Вие какво мислите?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Оооооооох  ooooh!, Мамице - не ми се вярва да е от тиквичките!  Thinking

Ето моят син от 3 дни е с Т, без никаква клинична картина. Явно е много як вируса, да му се незнае  Crazy. Та мисълта ми е, че по-скоро някай вирус го атакува врабеца. Набл=давай го 2-3 дни и го пази. Течности и витамини.

# 2
  • Мнения: 6 155
И на мен не ми се вярва Т да е от тиквички. Rolling Eyes По-скоро някакъв обрив би излезнал от нитратите, или разтройство Thinking
Може би някое зъбче се опитва да пробие.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 759
Мами Дияна миналата пролет се беше натровила от нитратите в пресните домати и краставици. Повръщаше от 9 вечерта до 4 сутринта. После получи и разстройство.
Най-вероятно е вирусчето, което върлува.
Дияна в края на миналата седмица и началото на тази го изкара. Беше със съвсем леко зачервено гърло, без хрема, с температура 39.7 - 39.8.
В интерес на истината аз очаквах някаква шарка.
Поне при нея мина без никакви антибиотици. Но много се шашках като дигнеше над 39.5.
Май повечето хлапета от градината го минаха този вирус.

Общи условия

Активация на акаунт