Орифлейм 19

  • 15 586
  • 252
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ОРИФЛЕЙМСКА ТЕМА! Hug Hug


Пленителен чар на черна роза и нощен жасмин се смесват волно с чувствеността на пачули,като придават интезитет и дълбочина на аромата. Открийте изкусителката в себе си!

Новият аромат може да откриете в каталог 15, на цена 29.90 лв.


- За кожа, брилятна като диамант
- Избистря тена на кожата
- Намялава финните линии и бръчки
- Кожата изглежда сякаш сте се подложили на лифтинг терапия







Връзка с другите теми

Орифлейм 1
Орифлейм 2
Орифлейм 3
Орифлейм 4
Орифлейм 5
Орифлейм 6
Орифлейм 7
Орифлейм 8
Орифлейм 9
Орифлейм 10
Орифлейм 11
Орифлейм 12
Орифлейм 13
Орифлейм 14
Орифлейм 15
Орифлейм 16
Орифлейм 17
Орифлейм 18

Връзки с нашите консултанти може да направите в темата за консултанти

Орифлейм - тема за консултанти 9

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 14:53 от ani_4ka

# 1
  • София
  • Мнения: 5 826
Мерси за новата тема   bouquet

И да питам този новият крем има ли мостри?
Някой пробва ли го, как е?

# 2
  • Мнения: 3 675
Честита нова тема, нека да внесе свежи емоции в забързаното ни ежедневие. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 675
Аз съм сърдита на Ани, не можа ли да изтипоса на заглавната страница крем от младежката серия, нима сме толкова дърти/че да ползваме такъв крем/, шегувам се естествено.Иначе парфюма си го бива. Flutter

# 4
  • Мнения: 3 782
Ами крема беше пуснат преди един каталог,в малко бурканче на символична цена,не помня колко точно струваше,но мисля че и сега могат да се поръчат мостри. Ще ми е интересно да чуя мнение на някой който го е ползвал, все пак Орифлейм са силни именно в това, в бялата козметика.
gitadam, очаквам някоя нова серия и за нас, по-младите.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 15:11 от ani_4ka

# 5
  • Мнения: 3 675
Чудя се защо не направят едно кремче за проблемна кожа с чаено дърво или пък маска, каквато имаше по-рано.То реално погледнато за мазна кожа е само младежката серия/а може би и зеления оптималс/, значи ние сме на 15+, да знаете....
Ако не направят такъв крем от Орифлейм, обещавам ще купувам от конкуренцията. hahaha

# 6
  • Мнения: 1 035
цоп в новата темичка.... супер оформление  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 634
Честита нова и вече готино изглеждаща тема Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 243
Цоп и аз тук  Mr. Green И да питам за новия Енигма как е като трайност? Предполагам някой го е тествал вече.  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 6 010
Днес го видях диамантания крем, но не го пробвах, понеже не ми достигат 20 годинки за него. Не усетих някаква миризма, като получа отзиви ще ви споделя  Peace

# 10
  • Мнения: 110
Подарих на майка ми такъв крем и е много доволна. Има много лек и приятен аромат.

# 11
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Моля пишете отзиви за серията с макадамови ядки и орлови нокти, аз определено се интересувам от душ гела и сапуна, предполагам, че рол она и крема също не са лоши, ако сте използвали пишете дали сте доволни от продуктите, предполагам, че за нормална кожа.Мерси предварително.

# 12
  • Мнения: 719
Скромно записче. Laughing

# 13
  • Мнения: X
Аз чакам мостричка от Енигмата и на мен ми е любопитно как мирише, като му чета съставките предполагам,че ще е силничък, по като за зимата.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Здравейте!Моля пишете отзиви за серията с макадамови ядки и орлови нокти, аз определено се интересувам от душ гела и сапуна, предполагам, че рол она и крема също не са лоши, ако сте използвали пишете дали сте доволни от продуктите, предполагам, че за нормална кожа.Мерси предварително.

Имах сапуна... Миии честно да ти кажа миришеше на много гадно...  ooooh! другите продукти от серията не съм ги ползвала и не мисля ...

Общи условия

Активация на акаунт