DEPECHE MODE, 18 май 2009, стадион "Васил Левски"

  • 22 395
  • 649
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 202
http://www.livenationinternational.com/depechemode/
http://www.depechemode.com/temp/

dEPECHE пак идват и този път наистина ще бъда там! Ще бъда отпред, ще крещя, ще пея, ще остана без глас и няма да мога да говоря 5 дни, ще се държа като безакълна непълнолетна, но не ми пука!
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44  newsm44

dEPECHE RULEZZZZZZZ


Колко съм УЖАСНО ЩАСТЛИВА!!!

Миналият път, от вълнение ме приеха в болница с 8 месечен тумбак и контракции Crazy Този път смятам до май да се пазя Sunglasses Дори в момента се чудя дали да не вземем с нас и причината да пропусна предишния концерт Thinking

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 17:43 от zvanche

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
там сме!!!!! newsm44 newsm44 newsm44
ние имаме годишнина от сватбата тогава, та моят мъж не може да ми откаже този подарък.

# 2
  • Мнения: 3 091
Велико! там сме, нямам търпение!

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Минали път го изпуснах, но тозиии   smile3508   newsm44

# 4
  • София
  • Мнения: 10 233
Там съм! Първият път не успях да се изкефя максимално, бях бременна и си пазих корема от тълпата, пишкаше ми се и т.н. красоти. И пак ми е незабравим спомен.

# 5
  • Мнения: 492
И аз не успях да отида миналия път и много ме беше яд, но сега нищо не може да ме спре  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 432
Вече се записах в темата за концертите ,но и тук да си кажа....П-О-Л-У-Д-Я-Х от кеффффффффф  Crazy Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 550
Задължително съм там!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 476
Там съм, пак  Grinning

# 9
  • Мнения: 5 370
Господ чул молбите ни, не може да бъде беееееееееее!!!!!!!!!! Party Party Party Party
Пощурях, подивях, отачих!!!!
Звъня на една приятелка, с която бяхме през 2006....и оттогава доста рядко сме се чували.
А тя, без добър ден, ми казва "Ще бъда там, даааа". Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 622
Предния път го пропуснах, но този път ще гледам да съм там  Grinning

# 11
  • Мнения: 737
Там сме задължително!!! newsm10
Този път ще вземем и големия син!И той им е фен!

# 12
даааа бееее, сериозно?!?!?!?!

пак отивам!!!

# 13
  • Норвегия
  • Мнения: 115
 newsm81

"And the time we've spent in Bulgaria we really enjoyed!" - казва Анди Флетчър в началото на пресконференцията по повод новото турне. bg

Страхотно е, че ще имаме шанс да ги видим отново! Успях да съпреживея емоцията миналия път и с удоволствие ще им се насладя отново. sohappy

  kiss малееее, място не мога да си намеря, нацелувах всички вкъщи 
 #Silly

 

# 14
  • Мнения: 480
Миналия път отидох след като го приспах и изпуснах всичко... Само последната песен хванах - всички хора си тръгваха, абе нищо сега ще отида пак...
Уууууууууууууууууу   newsm44

Общи условия

Активация на акаунт