Геломите шедьоври на малките художници ...

  • 702
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Хайде да покажем на какво са способни малките ни рисувачи с молив, четки и боички!

Всичко, което е родила умната им главица и бързата им ръчица е нарисувала е за тук!

 Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 39 723
Дияна има много. ламинирам и прибирам Simple Smile
Това ми е под ръка.
 

1вото е апликация.
Записах я в паралелка по Изобр. изкуство. Нямам представа какво рисуват. По нейни думи "готвим изненада за родителите" Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 447
А има ли рисунки, на които ти виждаш или съответно не виждаш нищо,
а обяснението за нарисуваното е повече от оригинално и находчиво?

 Mr. Green

От сорта на следната случка. Племенницата (3г.)набарала някакъв химикал.
Дърпа майка си към коридора с думите: "Ела да видиш! Нарисувах зайче".
Отива тя и вижда само някакви завъртулки и драсканички, пита: "И къде е
зайчето?". Отговорът: "Е, как къде? Ето го - не виждаш ли как ме гледа?"

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ето това съм аз и дъщеря ми, аз съм с рокля на цветя, в ръката държа нещо, но не помня какво. Нарисува я на 2г. и 9 м.


Лаура Мерсие, вкъщи имаме с баща й по една апликация "динозавър", която представлява много много налепени триъгълничета от гланцова хартия - моят динозавър е син, неговият кафяв. Доста абстрактни са. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 203
Много хубава тема. Симбата като беше на година и половина започна да рисува лица - кръг, с очи, нос и една черта за уста, и казва - това е мама, после рисува пак същото, като наслагва и точки около устата и вика: а това е тате - това са му клечките (демек наболата брада) Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 39 723
А има ли рисунки, на които ти виждаш или съответно не виждаш нищо, а обяснението за нарисуваното е повече от оригинално и находчиво?
Предполагам, че и такива рисунки има в кашона Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт