Търся лекарства!!!

  • 782
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 900
Момичета, моля ви помагайте.
Търся следните лекарства за една приятелка.
Хормомом 5000 3 амп. или
Профизин 5000 3 амп.
ще ги използва като заместител на Прегнила понеже в момента нямало внос. Само че тези двете също ги няма в аптечната мрежа.
Каза ли са й че може да ги търси от Гърция или Турция. Това означава да загуби още време.
Ако на някой от вас са му излишни или знае от къде да ги купи моля ви нека ми пише или тук или на лични. Също ако знаете с какво друго може да се замести прегнила и кога ще има внос. Разчитам на вас.
Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 1 441
Тези ги чувам за първи път.
При мен използваха Овитрел (80 лева) вместо Прегнил - мисля че го има наличен. Да попита лекаря си, дали не може да го смени с това лекарство.

# 2
  • Мнения: 1 900
Сега питах в аптеката на Щерев за овитрел ми казаха, че и той им е проблемен. Имало е но в момента е изчерпан.

# 3
  • Мнения: 1 900
Голямо благодаря на Петя, която се свърза с мен и благодарение на нея вече прегнила е осигурен. Много успехи и късмет й желая!  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 453
Валерия,
дай, Боже, опита на приятелката ти да е успешен! Praynig Чудесно е, че я подкрепяш по трудния път.  Hug

Дано кризата с лекарствата скоро приключи! Достатъчно проблеми имаме, че да мислим и за това! Confused
Аз благодаря на Мишинка, която ми намери Прегнил тогава, когато имах нужда. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт