Бясна съм!!!!

  • 833
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Преди 10 дни отивам на ЖК в поликлиниката... минава си консултацията  и попитах дали не е време да ми се правят някакви изследвания, акушерката каза ела след седмица да си вземеш бележки , че сега неможела да ми ги напише дотук добре.....отивам да си взема бележките и питам "Нали сте включили изследването за антитела, защото досега нямам направено нито едно такова?" Отговора който получих беше: "Нямаме лимит?"  Явно съм я погледнала доста учудено и тя продължи "....ти си дошла на консултация миналата седмица , когато си в 25 г.с, изследването се прави 26-28 г.с..... и ти имаш право на 1 консултация месечно т.е не мога да ти дам направление за това изследване, следващия път ме подсети ще ти дам  " . Аз я погледнах и казах, че на следващата консултация ще съм в 29 г.с т.е ще съм изпуснала срока.Тя ми отговори:"Ти неразбираш ли че ,няма лимит?"
И какво става ...имам право на изледвания , които поради разминаване с датите на консултацията не могат да ми бъдат направени.......................егати скапаната система....................замислям се дали да не поддам жалба в здравната каса?
Е това е моята история

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Ами оплачи се в касата, това изследване е важно все пак, не стига , че им плащате осигуровки, ами и лимити ви слагат Twisted Evil

# 2
  • София
  • Мнения: 1 402
Ама естествено, че ще се оплачеш  Twisted Evil Twisted Evil
Как ги мразя такива кокошки  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Поради подобна причина се махнах от ЖК-то в поликлиниката и отидох на платената в Шейново /там имат други проблеми, но откъм изследвания никога не съм имала проблеми - всякакви ми бяха направени

# 3
  • Мнения: 10 758
ей, с тоя лимит ми разказваха играта през цялата бременност.Накрая отидох и си платих като поп, та да ми е мирна главата и да не се тормозя излишно.А акушерката я натирих на майка й в .....

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Имаш право на 3 изследвания за антитела по време на бременността. Здравноосигурена ли си и лекарката ти има ли догомор с ЗК?

# 5
  • Мнения: 4 068
Това дето ти го е казала тая акушерка е пълна глупост.
Ерика е права. Имаш право на такова изследване 3 пъти през цялата бременност. Няма право да ти отказва. Лимита тука не играе роля, защото това си се полага на всяка бременна с отрицателен резус фактор. Вземи си разпечатай от страницата на ЗК програмата Майчино здравеопазване и си подчертай всичко на което имаш право. После иди с този материал при акушерката и да видим тогава какво ще ти каже. Аз така направих и директно казах, че отивам да се оплача в Касата. Ела да видиш как заваляха нужните направления и то веднага.
Абе аман от тия доктори бе. Като че ли им искаш пари като става въпрос за направления. Баси......направо ми писна вече!

# 6
  • София
  • Мнения: 625
Гери потърси си правата!Мен до 4 месец не ми направиха нито едно изследване #Crazy поради същата причина............все ме размотаваха дори веднъж закъснях с 5мин за консултацията защото бях на работа и такъв скандал ми се спретна.............друг път с часове съм чакала и съвсем умишлено не ме пускаше т.нар АКУШЕРКА...........разравах се нали в този период си чувствителен мъжо ги вдигна във въздуха и се преместих.но защо трябва да става така??

Общи условия

Активация на акаунт