Козметични салони в Благоевград?

  • 6 095
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Здравейте, по принцип съм от София но сега ми се налага по време на семестъра да съм в Благоевград. Интересно ми е в кои салони има добри козметички и как вървят цените. В София където аз ходя, цели крака са 25, триъгълник е 15 - мисля че това е горе-долу стандартна цена за по-обикновен салон. Много ще съм ви благодарна да ми препоръчате нещо тук!

# 1
В Благоевград Салони за красота ила в изобилие. Като качество на предлаганите услуги, разнообразие и условия, според мен, най-доброто е Спа-център Хармония.

# 2
  • Мнения: 215
Там как вървят цените? Аз живея в центъра и не познавам добре града и затова по кварталите не знам колко има. Засега съм минавала само покрай този Спа център и още един който се казва Кокона.

Благодаря ти много   bouquet

# 3
Цените според мен са поносими. Моят съвет е да отидеш и да провериш.
В центъра има още един салон - казва се "Суета" и е точно срещу стълбите на Американския университет. Там предлагат по-беден избор на процедури, но пък може нещо да ти хареса. В "Суета" цените са по-ниски.
Сещам се и за още един, но той не е съвсем в центъра - "Шедьовър" се казва. Там козметичката е наистина добра.

# 4
  • в белята
  • Мнения: 536
И в Мания не е лоша козметичката,само че сега правят ремонт и до седмица две ще отворят.А иначе и аз харесвам Спа център Хармония а и цените не са високи.

# 5
Благодаря ви момичета за хубавите думи... няма по - хубаво нещо от това да прочетеш какво мислят клиентите за теб...
Служител на Спа център Хармония

# 6
spaharmony.eu
073/830000
0885601084

Общи условия

Активация на акаунт