Къде в София има магазин на "Флавия" ?

  • 9 508
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте Grinning Искам да попитам дали някой знае къде в София има магазин на "Флавия" или продават модели на марката Blush Благодаря предварително на всички   bouquet

# 1
  • Мнения: 779
не намирам в сайта адреси на магазини?!
http://www.flavia-bg.com/web/index.php?bild=38&index=5

# 2
  • Мнения: 63
Аз също доста търсих информация в интернет, но нищо не открих за магазини в София Crossing Arms, но си мисля, че трябва да има такива Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 214
Здравейте!Мисля,че има на Графа посока площад Славейков,преди светофарите.

# 4
  • Мнения: 485
На Пиротска точно срещу Халите в един от магазините в който продават обувки и кожени якета, миналата година  доста от ботушите и обувките им бяха на Флавия,сигурно и тази година ще заредят,аз също не знаех,защото са наредени заедно с другите,но като попитах за български ботуши ми предложиха точно на тази фирма.

# 5
  • Мнения: 77
Здравейте Grinning Искам да попитам дали някой знае къде в София има магазин на "Флавия" или продават модели на марката Blush Благодаря предварително на всички   bouquet
На уличката, на гърба на пазара "Кр.село", не мога да го обесня по-точно. А иначе, със сигурност, в подлеза на бул."България" и "Гоце Делчев" (големия магазин за обувки) Казвам го, защото мисля, че има и две-три малки магазинчета. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 504
Купувала съм си техен модел от магазин Сиси-на ъгъла на Коперник и Шипченски проход.Мисля,че имат и други магазини из София Wink

# 7
  • Мнения: 89
на Пиротска точно след пресечната с Димитър Петков, като се върви в посока Люлин се пада от дясната страна, мисля че е фирмен на Флавия, но май има и други БГ марки

# 8
  • Мнения: 76
В магазините на Стил 99 има много от моделите на Флавия

# 9
  • Мнения: 30
Купувала съм си на Стамболийски и Опълченска - на спирката на трамвая.

# 10
  • Мнения: 63
Много Ви благодаря момичета Hug ако не открия такива обувки в София-ще направя една разходка до Пловдив Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 79
Мисля, че на Алабин преди бул.Христо Ботев /движейки се от Витошка в ляво/ има магазин на Флавия.

# 12
  • Мнения: 161
На първата спирка на 5- тица трамвай  ( последната е съдебна палата ) та следващата всъщност се пада там мисля че също е фирмен на Флавия

# 13
  • Мнения: 0
 Embarassed аз сега ви виждам въпроса...но чичо ми има магазин за обувки и взима само от Флавия - на Граф Игнатиев е магазина, на около 50 метра от светофара на Евлоги Георгиев. Магазинът  не е голям, червен е отвън  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт