Добър гинеколог-ендокринолог в Токуда

  • 5 136
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте, момичета. Прочетох доста от мненията ви за Токуда и въпреки, че са главно за раждане, останах с впечатлението, че там има страхотни професионалисти (лично аз знам за един мн добър кардиохирург от моя град, който сега работи там).

Имам поликистоза и досега съм ходила в Панацея, но искам да чуя и второ мнение и съм решила този път да заложа на някой гинеколог-ендокринолог от Токуда (съчетанието е задължително, тъй като този проблем знаете, че е комплексен).

Вече едно момиче ми препоръча д-р Коларов, но не знам къде работи.

Чакам да чуя препоръките ви за такива лекари от Токуда.

А ако имате да кажете нещо по-специално, може и на ЛС.

Мерси много!

# 1
здравейте! лично аз съм от Варна обърнах света за да разбера за добър специалист гинеколог ендокринолог и накрая ми препоръчаха  Коларов.открих къде работи и кога преглежда,записах си час и така отидох на преглед.понеже Д-р Коларов работи и по здравна каса, си помисли че и аз ще съм с направление,отнесе се с мен като с парче месо.когато разбра,че ще си платя вече беше много късно и много гузен.пътувах през нощта за да стигна навреме,чаках три часа пред вратата на кабинета и накрая съжалявах.аз лично не мисля,че е добър лекар след като прегледа не беше такъв какъвто трябва да е.да вземе под внимание симптоми да поразпита такова нещо нямаше.не можа да вземе решение какво лечение да ми назначи та ходи да се консултира с колегите си,ако исках мнението им щях да отида при тях.след прегледа се чувствах толкова зле,чувствах се омърсена и обидена от отношението му.засега ходя при друг  гинеколог Д-р Негенцов и се моля лечението му да ми помогне.много добре си помислете за Д-р Коларов.

Общи условия

Активация на акаунт