Въпрос за никненето на зъбките?

  • 503
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Въпроса ми е към майките, които са ползвали Дентокинд при никненето на зъбките - има ли според вас ефект и в каква дозировка го давате?
И още един въпрос - ако сте водили бебчетата си при хомеопат, който им е изписал нещо друго за зъбките и ви е помогнал, моля споделете!!!
Чудя се дали да не я заведа при хомеопат за зъбките, но не знам при кой. По цели нощи не спиме и вече се измъчихме.
Хиляди благодарности предварително!!!

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Не съм ползвала Дентокинд. Опитала съм всички други гелчета. Имаше само временен ефект от Пансорал, но за няколко дни. Имахме кошмарни нощи и тогава съм давала Нурофен, защото много се мъчеше. Така и не намерихме нашето облекчаващо средство.

# 2
  • Мнения: 502
действието на повечето такива гелчета е 20, 30 минути. след това пак се чувства болката.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ползвах Дентинокс,но нямаше ефект

# 4
  • Мнения: 1 103
Аз съм ползвала Галгел но нямаше голям ефект.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Ползвала съм Дентокинд в дозировка по предписание,на мен ми помогна,но ако наистина мн. се мъчи твоето детенце по-добре отидете при хомеопат,той ще ви помогне най-добре.

# 6
  • Мнения: 92
Аз в момента и давам Дентокинд, 30мин. преди или след ядене, разтварям го в пластмасова бебешка лъжичка, като не трябва да се пипа хапчето с ръце. Давам към 3 хапченца на ден, когато  е много нервна. Не съм говорила с хомеопат, педиатърката ми, ми даде брошурата и каза ако искам да ги пробвам. Честно казано незнам дали има ефект newsm78

# 7
  • Мнения: 441
аз използвах Калгел и при много кошмарни нощи  Нурофен  Peace

# 8
  • Мнения: 1 919
аз  давах и давам  CHAMOMILLA VULGARIS  30CH по 5 гранулки разтворени в 50мл вода 3 пъти на ден....това от ходенето на хомеопат.

Общи условия

Активация на акаунт