За цервикалната слуз

  • 2 103
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
Здравейте момичета,
И този месец продължаваме с опитите за бебче. В следващите 3 дни трябва да настъпи овулация. Имам пробождания в десния яйчник, шийката на матката се е вдигнала доста нагоре,мека и отворена е. Обаче нямам подходящата цервикална слуз - за първи път ми се случва. Иначе е доста ясно изразена, а сега влагалището ми е много леко влажно. Слузта е прозрачно бяла, не се разтяга. Мога ли нещо да направя, за да подобря вида й. Цикъла ми е на 29 дни, като часовник. Днес ми е 14 ден от началото и много ми се иска този път да успеем, но ме притеснява цервикалната слуз и непрекъснато мисля за това. Ще съм ви благодарна ако ми дадете някакви съвети.
Успех и целувки от мен! Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Чувала съм, че отхрачващите сиропи за кашлица влияят добре върху ЦС. Например Мукосолван. Ама ти не мисли все за това! Така няма да стане. Нали знаеш, немислене му е майката Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
Така е за сиропа , но се почва от към 10и ден . А също и за мултивитамини разтворими съм чувала .

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 880
А за таблетки Мукосолван важи ли? Аз по случайност ги почвам, че от този вирус взех да кашлям. Да не би с 1 куршум 2 заека да ударя  Thinking

# 4
  • Мнения: 533
Ади, желая ти успех!

Мисля че съм чувала, че сокът от грейпфрут подобрява ситуацията Grinning

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
Светли , зная само за сиропа .

# 6
  • Мнения: 533
Оригиналният съвет за отхрачващ сироп е за един английски, Robitussin, който съдържа единствено активната съставка guaifenesin. В БГ не се продава сироп с тази съставка, доколкото показа моето издирване.
За Мукосолвана има противоречиви мнения става, или не става.

Поздрави Sunglasses

# 7
  • Мнения: 1 303
ами в БГ ние какво да пием,като няма такъв сироп,не е честно Cry

# 8
  • Мнения: 7 716
Аз пих Мукосолван. Никакъв ефект.

# 9
  • Мнения: 1 303
днес питах моя гинеколог за цервикалната слуз и сироп за кашлица,каза че не е чувал такова нещо.Аз ходя на фоликулометрия и при положение ,че фоликул расте значи има хормони,които водят до образуването и на подходяща цервикална слуз.Аз наскоро имах аборт и забелязах ,че нямам толкова отчетлива слуз след кюретажа,та затова се зачудих.Д-ра ми каза,че неможе от травма да се повредят жлезите,защото шийкта на матаката не е кюретирана

# 10
  • Мнения: 932
Хич не се притеснявай!Някои момичета не я усещат изобщо.Аз винаги имам забележимо количество,но последния месец пропуснахме не само 2-та дни на цс,ами и дните около.Резултатът-лентичката.Така че,прави секс здраво и не изчислявай.

Общи условия

Активация на акаунт