Търся руската школа по пиано

  • 16 602
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Търся детската руска класическа школа по пиано. Питахме в няколко музикални книжарници и на пл. "Славейков", но я няма - тиражът е изчерпан. Имате ли представа къде мога да я намеря? Виждали ли сте я в някоя книжарница?
Ако на някой му се намира, бих я купила веднага, с 20 лева бонус върху цената; или поне да ми я заеме за преснимане (естествено, срещу заплащане).
Благодаря много!  Simple Smile

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 09:47 от Анонимен

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ако не намерите, ще ви преснема моята  и ще я пратя по поща.

# 2
  • Мнения: 200
 Peace Здравей, ако те интересува все още - аз също мога да я предложа за ксерокс... Peace

# 3
Ако искаш мога да ти я пратя сканирана.Само че е старото издание. Само дай е-мейл

# 4
  • Мнения: X
Ако искаш мога да ти я пратя сканирана.Само че е старото издание. Само дай е-мейл

Благодаря много! Давам: pistoletcheto@abv.bg



Небесна красТавица и radost4e - писах ви на лични.

# 5
  • Мнения: X
Момичета, Мамими ми прати една сканирана руска школа, която ще разпечатам и в четвъртък ще попитам учителката на дъщеря ми дали точно тази школа ни трябва. Благодря много, Мамими!  Hug
Благодаря и на всички, които се отзоваха тук и ми писаха и на лични, страхотни сте!  bouquet
Изобщо, най-готиния форум с най-готините съфорумки!  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: X
Не търся вече школата - оказа се, че сканирана школа, която ми даде Мамими също ще свърши работа, макар и да не е точно "Фортепианная игра", която ни била трябвала.
Благодаря ви за съдействието!  Hug

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също търся ноти за пиано за начинаещи. Ако е възможно помогнете.

# 8
 и аз имам голяма нужда и много  ще  ти благодаря ако и на мен я изпратиш Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
Ние всъщност не намерихме точно шолата, която ни трябваше, затова учителката на дъщеря ми й преснима всеки път страниците, по които работят.

# 10
  • Мнения: 153
Я хвърли едно око тук http://igraj-poj.narod.ru/fono/tema/sbornik/sbornik.html/
има Фортепианная игра във формат pdf

# 11
  • Мнения: 1 761
Фортепианная игра е много хубава школа за начинаещи.Ако не можеш да я намериш виж в книжарницата на СБК за "Начална школа за пиано" на Л. Куртева и Л.Кутева.

Аз имам руската школа,но ми е в Бг.От горепосочения линк можеш да си я изтеглиш.

# 12
  • Мнения: 1
Zdraveite, i az se interesuvam ot  Ruskata 6kola po piano za moiata du6teria.Molia, ako niakoi slu4aino ia ima ot predi godini i ne my triabva ve4e,az bih jelala da ia kupia.
6te se radvam ,ako uspeia da ia nameria 4rez tozi forum.Simple Smile

# 13
# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за да не отварям нова тема...
Аз търся  НАЧАЛНА ШКОЛА ПО ПИАНО само от М. Куртева

Дали я няма качена в нет-а? Моля помагайте  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт