Липолизата

  • 2 954
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте започвам тази тема ,защото искам да кажа ,че тази процедура е най-ефективната.Не знам дали на всички действа еднакво,но резултатите са поразителни. Видях,че са писали много за нея - имало на руски паметник и Лозенец и било като апартаменти. Аз посещавам тази процедура в салон за красота , след нея даже си правя и антицелулитни масажи . Комбинирам го по-този начин за по-бърз резултат и той не закъсня. Предлагат най-различни процедури за отслабване ,но на мене липолизата и масажите са ми най-изгодни,тъй като са на много добри цени. Също така и гипсовите бермуди са много яки,но не са по-моя джоб. Опитах я и тази процедура и ми хареса !

# 1
Здравей много те моля да ми дадеш телефона на салона в който си правиш липолизата и масажите. Аз имам голяма нужда от процедури за отслабване и съм чувала ,че тази процедура е много добра.Ако не те притеснявам можеш ли да разкажеш нещо повече за тази процедура .Предварително ти БЛАГОДАРЯ !

# 2
Здравей ! Адреса е в София Лозенец ул.Църноок 5 ТЕЛ: 0885900232
Липолизата е апарат с игли или платки. Ти си избираш на какво ще си. Иглите са индивидуални и безвредни. Не е болезнено, процедурата е приятна. Иглите се поставят в мазнините и така ги разбиват. ЕТО ти и сайта : http://lipoliza.hit.bg

# 3
  • Мнения: 0
Здравей и аз посещавам този салон. Отидох за най-новата процедура гипса , а започнах липолиза и масажи. Запознах се там с момичетата , които бяха там и те много ме окоражиха и ми разказаха за техните случай, бяха доволни. Искам да те питам за гипса, тъй като за липолизата вече знам че е добра и са доволни. Ти опитали гипса и какво ти е мнението ? Аз опитах ,но все пак за 1 процедура не мога да кажа. Благодаря ти !

# 4
И аз опаднах в твоята тема и ти отговорих !  Simple Smile Но все пак ще ти пиша и тук . Да опитах и гипса и ми хареса. Има жени които могат да си позволят да ползват и иглите и гипса и са много доволни. Готин е ,но не е по моя джоб ! Rolling Eyes Ползвам липолизата и масажите и съм много доволна, свалям и мазнини и целулит. Ако можеш да си позволиш гипса давай, добри са отзивите, но липолизата е достъпна и за мене е най- ефикасната процедура !
Знам,че трябва да ти омекне целулита и след това започва да изчезва, а това освен иглите не знам с какво друго ще го махнеш.  Simple Smile Бъди сериозна и ще се убедиш сама .

# 5
  • Мнения: 0
Здравей благодаря ти за коментара и отговота ти, знам че е така и трябва да бъда сериозна. Аз сега ходя по-усилено тъй като бързам да махам целулита и вече имам резултат. Знам,че имам още много за махане ,но това че се забелязва разлика много ме мотивира. Ще бъда сериозна и ще го махна. Още веднъж ти благодаря !

# 6
  • Мнения: 337
Здравейте и от мен. Бихте ли ми казали колко пъти седмично се прави липолизата и колко процедури е курса? Предварително ви благодаря и успех в борбата с така омразния целулит newsm51

# 7
Здравей, доколкото знам много зависи от проблема и при всички е различно. Казват ,че има голямо значение дали е целулит или мазнини,но мисля ,че момичетата там ходят около 2 или 3 пъти седмично. Лично аз ходя 3 пъти седмично и ефекта е много добър. Трябва да си упорита и ще мехнеш целулита. Онзи ден си гожорих с момичетата където правят тези процедури и те много се смяха ,защото в началото на процедурите никой не вярва , а после всички сме изумени от резултата. Важното е да си търпелива и ще и успееш ! УСПЕХ !!! Simple Smile Simple Smile newsm44

# 8
  • Мнения: 337
Благодаря много за отговора smile3525
 Мисля, че ще опитам липолизата в съчетание с масаж за още по-добри резултати.

Общи условия

Активация на акаунт