От руси кичури - руса

  • 2 345
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
В момента съм с къса коса, тип прическата на Алисия, но на  руси кичури. Косата ми преди беше боядисана в синьо-черно, но след подстригването русите кичури се получиха от раз. Въпросът ми сега е мога ли да стана руса само с боя или е нужно допълнително обезцветяване. Разбира се, че процедурата ще я извърши фризьор, но дали ще се получи добър резултат?

# 1
  • Мнения: 284
ами аз станах така руса,даже се направих руса сама,само кичурите ми ги прави фризьор. стана хубаво русо от второто-третото боядисване,само с боя без обезцветяване Simple Smile Но вече не ми се занимава сама и си ходя на фризьор да ме боядисва

# 2
  • Варна
  • Мнения: 94
ами аз станах така руса,даже се направих руса сама,само кичурите ми ги прави фризьор. стана хубаво русо от второто-третото боядисване,само с боя без обезцветяване Simple Smile Но вече не ми се занимава сама и си ходя на фризьор да ме боядисва
newsm10 Става, но постепенно. И аз така започнах.

# 3
  • Мнения: 3 413
Какви марки бои и номер ползвате?

# 4
  • Мнения: 90
Мисля, че с Лореал екселанс би се получило добърр резултат. Или Фериа, аз поне нея ползвах в периода, когата бйх с тъмновиолетова коса. Поне не ми изтощаваше косата и иаше невероятен блясък. А сега именно блясъка на косата ми е проблем. Стои матова, ако не я поизпъна с пресата и не сложа кристали. Каква руса боя с добър блясък бихте препоръчали?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 94
Професионалната ЛОНДА 12/1 с нея ще стане бързичко Laughing

# 6
  • Мнения: 284
Първо се направих с Крамер,после Граниер,Рилкен,а вече с Вела Колестон Simple Smile Даже преди малко се прибрах от фризьор мноооого доволна

Общи условия

Активация на акаунт