Доц.Томова

  • 6 133
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Пред дилема съм :
След голямо ходене по мъките,в стремежа си да си запиша час за ФМ,успях да се свържа с доц.Томова.Тъй като и тя няма часове за 3Д,ми предложи да ме прегледа много обстойно на 2Д ехограф срещу 70лв. в болницата.Знам,че е мн. добър специалист в ФМ,но до колко ще е ефикасен в случая 2Д ехографа? newsm78 В 20 гс. съм.Правен ми е биохимичен скрининг и резултатите от него са добри!Трябва ли да правя и ФМ и то на 2Д?

# 1
  • Мнения: 2 867
betty, ФМ се прави на двуизмерен ехограф. 3Д и 4Д са просто са кеф на родителите, защото бебето се вижда триизмерно.

# 2
  • Мнения: 50
Благодаря!И аз стигнах до този извод,след като попрочетох това-онова в нета.

# 3
  • София
  • Мнения: 112
betty, когато си записвах час при доц. Томова мислех, че ще ме гледа на 3Д. Когато отидах обаче се оказа, че ме гледа на 2Д - в началото бях малко разочарована, но накрая останах изключително доволна, защото докторката е невероятен професионалист и въпреки, че не ми  направи кефа да си видя бебето триизмерно, ми отдели достатъчно внимание и време - горещо я препоръчвам!

# 4
  • София
  • Мнения: 12 550
betty, ФМ се прави на двуизмерен ехограф. 3Д и 4Д са просто са кеф на родителите, защото бебето се вижда триизмерно.

 Peace Абсолютно вярно. А и не е толкова важно дали те гледат на 2Д или 3Д, важното е КОЙ те гледа. За Томова съм с две ръце.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 77
стигнала си до правилен извод за 2Д Wink
А доц. Томова, нямам думи-страхотен човек и специалист.Ще ти отдели времето което искаш ще отговори на всичките ти въпроси.

# 6
  • София
  • Мнения: 607
За мен важи правилото - важен е специалиста, а не техниката. И на най-обикновен да ме гледа - вярвам й 1000 %. Това за мен е най-истинският човек, лекар и специалист!   bouquet  Hug

# 7
  • Мнения: 30
Момичета кажете кака да си запазя час за доц. Томова. newsm78
Някакви точни неини координати?

# 8
  • София
  • Мнения: 12 550
По телефона. 0887606830 е нейният мобилен.

# 9
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
доц. Томова наистина е много добра.
Мен ме е гледала само на 2Д, а за 3Д ходех при Д-р. Марков. Техниката му е много добра.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 550
доц. Томова наистина е много добра.
Мен ме е гледала само на 2Д, а за 3Д ходех при Д-р. Марков. Техниката му е много добра.

3Д-то си е само за родителски кеф. Колкото до Марков - техниката му е добра, обаче устройството зад техниката нещо май сдава багажа. След последните случаи, за които прочетох тук във форума и неговите страхотни грешки, довели до смърт на бебета - е, не мерси.

# 11
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
доц. Томова наистина е много добра.
Мен ме е гледала само на 2Д, а за 3Д ходех при Д-р. Марков. Техниката му е много добра.

3Д-то си е само за родителски кеф. Колкото до Марков - техниката му е добра, обаче устройството зад техниката нещо май сдава багажа. След последните случаи, за които прочетох тук във форума и неговите страхотни грешки, довели до смърт на бебета - е, не мерси.
Безкрайно ясно ми е 3Д за какво е. Исгтината е, че няма как да разчиташ на ехограф. Марков е добър и то много добър. Доц. Томова пък за сърце е може би най-добрата.
Всеки си е специалист в някаква област. Колкотот и да е тежко грешки стават и нито за миг не съм била спокойна докато не родих сина си.

# 12
  • Мнения: 94
И аз след дълго ровене май се ориентирам към доц.Томова. Само че тя не е ли по - скоро специалист по фетална ехокардиография? Според вас кой е по - удачният избор за първа морфология 11-14 г.с.? Доцентката или Марков? Защото освен сърцето ме интересуват и останалите органи.

# 13
  • Мнения: 2 867
Аз при Марков не съм ходила, но доц. Томова доста внимателно огледа всички органи на бебето, включително и мозъка за кисти. Преброи пръстчетата на ръцете и краката и огледа носната костица. Няма да сбъркаш, ако отидеш при нея!  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 12 550
И аз след дълго ровене май се ориентирам към доц.Томова. Само че тя не е ли по - скоро специалист по фетална ехокардиография? Според вас кой е по - удачният избор за първа морфология 11-14 г.с.? Доцентката или Марков? Защото освен сърцето ме интересуват и останалите органи.

Тя е тесен специалист по фетална ехокардиография, което е огромният плюс. Това не означава, че не е добра при огледа на другите органи. Не знам защо битува това мнение сред майките, че едва ли не доц. Томова става само за гледане на сърце, а не за обща фетална морфология newsm78

Общи условия

Активация на акаунт