Голямата любов-има ли я ?

  • 3 456
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Вярвате ли в голямата, истинската любов ? И ако вярвате, кога я срещнахте и как се развиха нещата ?
Интересно ми е, защото все по-често чувам от разни хора ( познати и т.н. ) тезата, че нямало истинска любов, а ... просто взаимни интереси и шанса до улучиш точния момент, не знам доколко точно се изразих, но не мога да я разбера тази теория  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 212
Вярвам .
Но не намирам противоречие във това да срещнеш голямата любов в точния момент и  взаимните ви интереси да се покриват .  Grinning

# 2
  • Мнения: 871
Има я - невъзможната  Wink

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 20:22 от Стилияна

# 3
  • Мнения: 7 474
Има я, имах късмета да я срещна и запазя вече 12г.  Crazy
А когато търсиш интерес, получаваш същото Naughty-
това са нещастни хора.

# 4
  • Мнения: 216
Има я. А аз имах късмета да се омъжа за своята такава, които се оказа и най-добрият ми приятел, и да имаме общи интереси, неговият е аз да съм щастлива а моят е той да е щастлив.  newsm76 Two Hearts  loveuuu

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 20:38 от Reza

# 5
  • Мнения: 1 364
Да, има я Peace

# 6
  • Мнения: 2 663
Има, има

# 7
  • Мнения: 1 432

И аз така мисля  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 12 662
А има ли малка любов?

# 9
  • Мнения: 2 448
Не ми се налага да вярвам, аз съм я изпитала. И нямам предвид влюбване в случая, а да обичаш някой с душата си.
Да го усещаш, не да го виждаш колко е прекрасен. Любов, за която ако се трябва се отказваш от себе си.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Има я, разбира се. Че я няма, твърдят само хора, които не са имали щастието да я намерят. Защото немалко хора са в такова положение. Мене по-скоро ме интересува въпросът само една - единствена ли е голямата любов в живота? Щото аз моята вече съм си я намерила и хич не ми се иска на дърти години сътресения да преживявам Laughing

# 11
  • Мнения: 45
Има я......но не винаги е взаимна!

# 12
  • София
  • Мнения: 23 065
Вярвам! Виждала съм я по филмите  Peace

# 13
  • Мнения: 2 099
Да бе ,да...и един мармот завива шоколадите в станиол...голяма любов хахахаахааа дрън дрън та пляс!
Няма голяма любов,всичко е въпрос на интерес и изгода бейби.

# 14
  • Мнения: 2 448
Пусни анкета поне с отговори "да" и "не" . Любопитна съм да видя дали тези като мен са масата или по скоро изключение.

Общи условия

Активация на акаунт