счупено огледало

  • 21 341
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Ако знаеш колко огледала съм счупила...  Laughing Някои случайно, други нарочно  Wink
Важното е, че си осигурих 1324 години нещастна любов. Живот ще си живея  Joy

# 16
  • Мнения: 232
Счупеното носи щастие.Няма значение,че е огледало.Въобще не вярвам на такива дрънканици.

# 17
  • Мнения: 1 212
Да счупеното носи нещастие .....  yes
Ето какво става например, ако някой админ си счупи очилата и пропусне забележителна тема като тази ....  Confused

# 18
  • Мнения: 161
Благодаря на всички ви за отговорите, позовах се на традицията на Фън шуй и го изхвърлих пък да видим:)Simple SmileSimple Smile

# 19
  • Мнения: 233
7 години нещастна любов. Ама бах чула и друго- не 7 години, а толкова години колкото парчета. Хубаво де ама как да ги преброя след като моето стана на сол  hahaha Т.е. ще имам щастлива любов някъде към 1520тата ми година  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 12 648
Това с течащата вода ме съмнява. Ако го хвърлиш в тоалетната, може да донесе по-голямо нещастие - запушване.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Абе еееей, вие луди ли сте? Не им стигат на рибите разните отрови, та и счупени стъкла да им изхвърляте. Ей сега като ви обадя на Грийн пийс (така ли се пише) и на всички други природозащитници и ще видите вий Crossing Arms

# 22
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Изхвърли си счупеното и си купи ново! Ако си пазехме огледалата да не се чупят, защото ще ни донесат нещастие.....стъкларите щяха да измрат от глад! Не вярвай на глупости!

# 23
  • Мнения: 4 678
Стъкларите дали са щастливи хора newsm78 Laughing

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Щом си чупим...ще си купим...значи и те ще са щастливи  Flutter

# 25
  • Мнения: 4 678
Щом си чупим...ще си купим...значи и те ще са щастливи  Flutter
Laughing Laughing Laughing Peace

# 26
  • Мнения: 4 585
Не знам стъкларите дали са щастливи. Докосването до коминочистач носело късмет.
След бурна нощ съпругите им навярно играят Еврофутбол.

# 27
  • Мнения: 2 388
Не знам стъкларите дали са щастливи. Докосването до коминочистач носело късмет.

Ей така в Бургас, пари прави един коминочистач, за който се обзалагам, че комин не е виждал през живота си. Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Не знам стъкларите дали са щастливи. Докосването до коминочистач носело късмет.

Ей така в Бургас, пари прави един коминочистач, за който се обзалагам, че комин не е виждал през живота си. Laughing
И в Пловдив има един такъв образ и цял ден кръстосва улиците  Joy
По темата : Честито ново огледало, ако вече имаш такова  newsm78 Mr. Green

# 29
  • Мнения: 161
Благодаря имам си ново вече! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт