Отговори
  • Мнения: 265
Здравейте,предстои ми в скоро време раждане и по медицински причини трябва да е секцио.Ходя на ЖК при д-р М.Яков,но тъй като имах проблеми и да се презастраховам,ме следеше и д-р Г.Георгиев от АГ.И от двамата съм много доволна и сега не знам при кого да родя newsm78.Д-р Яков ми предлага ,да отстрани по време на секциото миомния ми възел,но съм чувала,че това не се прави по принцип.Освен това в МД няма неонатология и ако не дай боже,нещо се усложни,те прехвърлят в АГ-то,а аз каквато съм "късметлийка"-все на мен ще се случи и най неочакваното ooooh!.Много съм объркана,помогнете ми моля ви Praynig!

# 1
  • Мнения: 290
Освен това в МД няма неонатология и ако не дай боже,нещо се усложни,те прехвърлят в АГ-то.....
Ами това според мен е достатъчно като причина да пропуснеш МД и д-р Яков като неделима част от МД. Не искам да се разпенвам Mr. Green и да изреждам и други причини, заради които не бих припарила повече в МД.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз пък съм раждала в АГ , освен това въпросния Георгиев ме прие с извънматочна и вътрешен кръвоизлив, които грешно диагностицира като апендисит и си подви опашката. Слава богу, след час точно в Майчин дом ме спасиха, вече с половин литър кръв в корема заради Георгиев.
Яков е факир в ражданията и операциите. Кувьози имат 5 и миналата година само 3 бебета са пратени в неонантологията в АГ. Аз ще раждам там с кеф, за разлика от миналото ми раждане в АГ.


Ето тука и малко статистики за  двете клиники  http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=216602&comments=1

# 3
  • Мнения: 290
Сестра ми ражда при д-р Яков в МД. По спешност изпратиха детето след раждането в АГ, където дефакто го спасиха. Не даваха голяма надежда.
За това препоръчвам точно АГ и д-р Георгиев е добър избор.

# 4
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Родих на 6.08. със секцио в АГ Болница на 7 ВИП етаж при доктор Танев и доктор Силвия Иванова. Избрах АГ-то заради доктор Танев - той е страхотен и като професионалист и като човек! В хода на моето раждане имаше усложнения и се радвам, че бях в ръцете на специалисти, които са се погрижили да съхранят живота ми! Ако имах възможност пак да родя, пак бих отишла там! Целия екип е страхотен, не само лекарите! В майчин дом през май роди моя близка приятелка. Доволна е от доктор Максим Яков! Всичко е въпрос на личен избор и късмет!
Пожелавам ти успех и дано всичко мине нормално! Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 966
Раждала съм и при двамата. Като лекари и двамата са много добри. Но ако трябва да съпоставям нещата изцяло бих заложила на Д-р Г. Георгиев, но все пак ти си решаваш, още повече, че имаш и гинекологичен проблем. А това обсъждала ли си го с Георгиев? Той на какво мнение? Ако имаш някакви въпроси, пиши ми лични.

P.S. Забравих да спомена, че и двата пъти бях секцио. Първия път по спешност при Д-р М. Яков, втория път планово при Г. Георгиев.

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 13:49 от lina6.3

# 6
  • Мнения: 265
 eli_mama ,моля те,разкажи,защо не искаш да "припарваш"повече в МД,ако не искаш тук, пиши на лични,всяка информация ще ми бъде много полезна Hug!
Благодаря на всички,които се отзоваха на темата,но ,моля,пишете още мнения!

Общи условия

Активация на акаунт