Малка миялня на Midea

  • 1 289
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Имате ли представа малките миялни на Midea дали си струват? Нямам място за голяма, но ми казаха, че малките били безсмислени, трябвало да ги пускаш по два пъти.

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не си струват, но ако ще  е малка - по-добре Бош или АЕГ.

# 2
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Цитат
Не си струват, но ако ще  е малка - по-добре Бош или АЕГ.
И аз съм съгласна Peace

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 51
За колко малка става въпрос ? За колко комплекта ? Аз имам на мидеа за 9, води се малка , и съм си много доволна нищо че е два пъти по ефтина от марковите . Но ако е от тези като микровълнова фурна на размери и аз мисля че не стават просто една тенджерка не побират даже !

# 4
  • Мнения: 33
Моята миялна машина също е малка. За 6 комплекта е, но ми върши чудна работа. Марката е "Електолукс". А за измиването според мен зависи от това какъв препарат ползваш. В началото ползвах някакъв полски, но не измиваше добре и тогава се налагаше да пускам по 2 пъти. В момента ползвам Сомат и разликата е огромна.

# 5
  • Мнения: 521
майка ми има малка миялна Медеа и е доволна но чесно казано наистина я пуска поне по 2 пъти на ден за 5 комплекта е и не и е достатъчна , иначе е доволна,но все пак няма голям избор на програми Simple Smile

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе за някоя и друга чаша и чиния можеш да й разчиташ.
Не е като да ги миеш на ръка.

Но като цяло смисъл от малка миялна - НЯМА.

# 7
  • Мнения: 3 219

Но като цяло смисъл от малка миялна - НЯМА.

Да, защото консумацията на консумативи е почти като на големите, а събира два пъти по-малко прибори, а тенджери -изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт