Милен има ли имен ден?

  • 10 898
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 579
Вече мислим за 2ро дете,а името е избрано отдавна.По време на първата ми бременност мислехме,че ще е момче и решихме да е Милен като баща си.За име за момиче не бяхме мислили,но се роди момиче и в последния момент измислихме името-Гергана на моите родители-Генчо и Ганка,без да сме мислили за именния ден.Следващото дори и да е момиче ще е Милена.Проблемът е,че така едното ще има имен ден и то на много хубава дата,а другото няма.Ако не точно Милен,то поне някое подобно име на което има имен ден и може да празнува и Милен/а... Confused

# 1
  • Мнения: 6 991
Имам позната Мила и позната Милена - избрали са си архангел Михаил.

# 2
  • Мнения: 579
Благодаря! Hug

# 3
  • Мнения: 116
 На 8-ми ноември - Арехангел и Михаил, празнува и Милен  Peace

# 4
  • Мнения: 4 555
Да потвърдя и аз, че е на Архангел Михаил.

# 5
  • Мнения: 325
Аз съм Милена,а сестра ми се казва Гергана. Тя празнува имен ден,а аз не ,но това никога не ми е пречело,всъщност страшно много си харесвам името.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
И майка ми - Милена - празнува на Архангел Михаил.

# 7
  • Мнения: 1 572
според мен милен и михаил нямат нищо общо но щом сте решили да празнувате

# 8
  • Мнения: 242
И аз съм Милена и аз не празнувам имен ден, но от време на време някой ме поздравява на Архангел Михаил.......може би защото съм мила като ангелче  smile3532

# 9
  • Мнения: 1 572
кръсти го Михаил като искаш да има имен ден

# 10
  • Мнения: 116
според мен милен и михаил нямат нищо общо но щом сте решили да празнувате
   Crossing Arms  Аз не мисля така.  Naughty  http://sensation.blog.bg/viewpost.php?id=129969

# 11
  • Мнения: 21
според мен милен и михаил нямат нищо общо но щом сте решили да празнувате

# 12
  • Мнения: 315
Ами на 8 ноември - Св. Арх. Михаил  Peace

# 13
  • Мнения: 1 364
Според мен Милен няма имен ден.

# 14
  • Мнения: 1 572
добре де , защо не го кръстиш направо Михаил , ще е толкова популярен именния му ден колкото и на Гергана , защото според мен на Милен никой няма да се сети да му честити на арх.Михаил

Общи условия

Активация на акаунт