Отговори
  • Мнения: 132
Здравейте, Hug

Вчера се заговорих с една мама на 2 дечица, която много ми похвали тези продукти. Не намерих никаква информация от ползвали вече продуктите и моля някой ако има опт с тях, да сподели мнение.

Майката има опит с доста и различни продукти на алтернативната медицина и е много доволна от тези продукти. Похвали ми главно 2 продукта, които използва за децата си - Шуан Хуа Бао и Чин же ду - едното е за възпалителни процеси, другото в случай на повръщане и разстройство. Ето линк към сайта:

http://greenspringbg.info/a/index.php?p=prod/shuanhuabao

http://greenspringbg.info/a/index.php?p=prod/chinjedu

Разбрах, че продуктите се разпространяват пак на принципа на МЛМ, но ме притеснява факта, че няма мнение за тях в интернет.

Надявам се някой да ми даде отзиви  Peace

# 1
Здравейте,
незнам дали има  информация за продуктите в интернет,  но  аз вече две години ги използвам за мен и за децата ми. Продуктите са наистина много добри и не само тези, които сте посочили.
Сайта, който сте посочили е много хубав, защото там има много инаформаация за различни заболявания. Има цели програми за лечение на различни болести. Аз си поръчвам продуктите точно от там и съм много доволна от обслужването. Искам само да вметна, че миналата зима свалих на моята дъщеря температура 40 градуса с Чин ред же ду по схема, която ми казаха точно от сайта. Освен това искам да споделя нещо много важно, за малки деца до 3 годинки от продукта се дават толкова капки на колкото месеца е детето. Ако е на 9 месеца се слагат девет капки от еликсира във вода и така се дава на бебето. Дава се два пъти дневно.
Има и още страхотни продукти за даца, например Вайда, но за повече информация се свържете с хората от сайта, те ще ви консултират най-добре. И още нещо искам да споделя. моч приятелка, която има болест на Хочкин е жива благодарение на тези продукти. Вече цяла година пие непрекъснато от тях и се чувства превъзходно.
Радвам се, че вече се говори и във форумите за ГРИЙНСПРИНГ, явно бързо набират скорост.
А ето и телефон и имейл за контакт, копирала съм го направо от сайта:
 За връзка с дистрибутори на здравна програма "Грийспринг":
тел.:0888244503 ;  - Станимир Карагьозов, гр. Бургас;
e-mail: greenspring@abv.bg
 

# 2
Здравейте и от мен,
аз също съм майка на две деца и също ползвам продуктите на Ли Уест, при това доста редовно и съм много доволна. Искам да споделя, че продуктите са страхотни. Освен, че са много добри за грип, настинки, астми и всички зимни остри респираторни вирусни инфекции, има продукти, които са много подходящи за профилактика на женкста полова система. Визирам дамските превръзки /ползвала съм и двата вида/, капсулите БО-БО, Бял феникс и пластирите за болезнен цикъл. За съжаление последния път като си поръчвах ми казаха, че пластирите вече не се внасят, но за другите продукти съветвам всяка жена да отдели средства и да си вземе, защото наистина ще остане изумена от действието им. Аз нямам представа дали се разпространяват по МЛМ, защото си ги поръчвам от сайта, който споменавате и вие, и също съм много доволна от обслужването. Освен това си има хора за всичко и макар да се взима някаква надценка, по-важно според мен е качеството и крайнич резултат. Други продукти от които съм изключително доволна са Пепления прашец и Лаодзюн. Едното е за костите, кожата и косата, а другото е силен стимулатор за имунната система. Но да не ствам многословна, който иска ще си намери информация и ще си прочете.  Пожелавам на всички здраве и пак здраве Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт