въпрос за гиназола

  • 597
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 673
Здравейте, мами! Бременна съм в 18 гс и имам кандида албиканс. доки ми предписа гиназол, но това, което прочетох в интернет за това лекарство не ми хареса. Бих искала да знам вашето мнение за това лекарство. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 645
аз съм го ползвала в 11г.с.,лежах в болница заради кафеникаво зацапване и степента на влагалищната чистота беше 2-3степен,имах и полужителни трихомонас и coop,изписаха ми го и казаха че една инфекция по вреди на бременноста отколкото гиназола

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 322
И аз съм слагала гиназол. И се бях притеснила точно като теб след като прочетох листовката. Но благодарение на него си излекувах гъбите, а на бременността ми не попречи въобще! Peace Говорих с лекарката, която ми го предписа тогава и с още една (за всеки случай) и двете бяха на мнение, че е по-добре гиназол, отколкото инфекция! Щом се е стигнало до там, че да се завъдят гъби (а през бременността това съвсем не е необичайно!), то те трябва да се излекуват преди раждането, за да не навлчеш на бебчето инфекция! Така че, ако още си притеснена, поговори с лекаря! Успех! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 673
Благодаря ви, момичета! Ще си го купя тогава

# 4
  • Мнения: 386
Изписаха ми го и на мен за същите гадове. Незнам какъв е резултата- моята "велика" докторка не ми направи повторни изследвания, но нямам оплаквания (аз и преди това нямах).
Успех !

Общи условия

Активация на акаунт