Есента при нас дойде, снежна зима чака СВИЩОВското дете

  • 14 634
  • 216
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 627
Малките Свищовлийчета:

Михаела Ив.- Янислав

         sisi miami- Рая   

     mama mima- Калоян , Димана    

        T i T- Явор 

            rummi pl-     -Лили, Виктория

       Нимфетка - Александър

        Благовеста - Ралица   

     dididi - Иван, Дона-Мария   

        радос - Деян

        slaveto - Ивайла

         Аз съм си(irelena) - Йоанна

        Габинки - Дими
 
       didish - Мариян

         bicharraca -

       mama vili - Александра, Белослава

          Петя Петрова - Георги, Иван

       ttedi 80 - Криси, Дани

      MayaPetrova - Леда    

  gerrita - Борислав

  zorata - Маюш  

     ianushkaa - Вилияна

  n alex76 -  pregnant

 ferarra - Вики



# 1
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
  bouquetпу пу първаааа!Браво Руми!Благодаря за новата темичка!

# 2
  • Мнения: 362
 втораааааааааааа  Grinning Руми браво за темичката  bouquet,оф само да не е много снежна зимата ooooh!.Ние се завърнахме от село бяхме там за три дни докато ни направят парното.Снощи си дойдохме и веднага почнах да чистя,че то с Явор няма накъде.Вече почти се пооправихме от болестите,но все още сутрин като се събуди покашля Thinking дали е секрети които му се събират в гърлото незнам през деня почти не кашля.И моята хрема вече отшумява.Обаче много гаден вирус всички в къщи се изпотръшкахме за нула време.А миналата събота свеки каза че са приели 20 деца за един ден Shocked
  айде дано има още слънчеви дни като днешния  Hug
 

# 3
  • Мнения: 11 627
Сега ходих на кафенце -страхотно време   Nature Sunny  Пък иначе в магазина хладно Tired

Наталче ще ви мине  Hug  И ние покашляхме сутрин бая време след вируса, а през деня нищо  Rolling Eyes  Как е в новата къща, дай малко снимки. Как се справяте с чистенето не знам. Аз докато оправя единия етаж и на другия вече бомба паднала  clean

# 4
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Хайде и аз да не пропусна в новата тема да се запиша Mr. Green
И между другото като ланшния сняг не си пожелавам Crazy

# 5
  • Мнения: 49
Хе-хехе,големи сте бързаци,то човек докато се усети и хоп нова тема Laughing.

# 6
  • Мнения: 11 627
Хайде и аз да не пропусна в новата тема да се запиша Mr. Green
И между другото като ланшния сняг не си пожелавам Crazy

И аз, и аз. Ама кат съм такъв смотан поет само това ми роди главата   Crazy

# 7
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Руми, не се впрягай за темата Wink Аз просто си пожелах чак пък толкова сняг да не видим тази зима.

# 8
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Хайде и аз да се запиша в новата темичка  Simple Smile Руми браво   bouquet Ние цяла седмица бяхме без нет и съм пропуснала доста рожденници  Embarassed Иначе и ние изкарахме вирусчето с разстройство и висока температура, но вече сме добре  Grinning лек и слънчев ден на всички   bouquet

# 9
  • Мнения: 883
И аз се записвам... този път навреме.
Покрай нас с Дона-Мария нищо ново. Колики, рев, кърмене и пълни памперси. И аз малко имам хрема.
mama_mima, благодаря за помощта. Взех оранжевата блуза. Имаше най-малко шаренийки. Другитееее... тия хора защо така си усложняват живота с толкова много материал, боя, кръпки, бродерии...??? Снощи като ме видя тъкмо отивахме до магазина. Хубаво е като знаеш предварително какво търсиш и къде го има. Hug

# 10
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
ooooh!Момичета,писах ли,че получихме от Свищовските мами 50лв за акцията,взех ги преди два дни Thinking май не съм го писала тука  Hug свищовски мами,за пореден път   bouquetБлагодарим

# 11
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
ooooh!Момичета,писах ли,че получихме от Свищовските мами 50лв за акцията,взех ги преди два дни Thinking май не съм го писала тука  Hug свищовски мами,за пореден път   bouquetБлагодарим
  bouquet за Рали!
  bouquet за нас -Свищовски мами!

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 20:02 от ianushkaa

# 12
  • Мнения: 2 015
rummi_pl, браво за темичката!
ooooh!Момичета,писах ли,че получихме от Свищовските мами 50лв за акцията,взех ги преди два дни Thinking май не съм го писала тука  Hug свищовски мами,за пореден път   bouquetБлагодарим
Браво на нас  bouquet!
Ние тази вечер сме на гости на моите родители, че ми трябва малко почивка.

# 13
  • Мнения: 2 140
Хайде,цоп, и аз в новата тема!
Днес с половинката се разходихме в стадиона.  261uu
Още малко ни остава и чакаме бебка с нетърпение pregnant

# 14
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
n_alex76 ,стискаме ти палци и ти желаем леко раждане!Да ни се похвалиш после! Hug

Аз отново с лоши новини......моето ангелче е пак на антибиотик-висока Т и възпаление на сливиците!направо се измъчихме вече!Да но се оправим скоро! Praynig
Целувки на всички и да се пазите! Hug

Общи условия

Активация на акаунт