Уникален концерт в НДК в памет на Павароти

  • 715
  • 10
  •   1
Отговори
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-10-02&article=250160
Какво мислите за този предстоящ концерт? Със сигурност ще бъде нещо интересно за меломани и други!!! Peace

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 17:22 от dianivo

# 1
  • Мнения: 1 072
Я, много благодаря, че сподели.   bouquet

Цитат
Мариана Попова, Мария Илиева, Васил Петров, Миро, Дани Милев ще пеят популярни арии. Поп примата Лили Иванова ще извиси глас със световните ни асове Калуди Калудов, Петър Данаилов, Христина Ангелакова, австралийския тенор Марк Фаулър, аржентинското сопрано Фабиана Браво, Даниела Дякова и Русалина Мочукова. Те пък на свой ред ще изкарат по една емблематична за поп изпълнителите песен. Ще звучи цигулката на Веско Пантелеев-Ешкенази.

Точно в стил Павароти и приятели......

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Мариана Попова, Мария Илиева, Васил Петров, Миро, Дани Милев ще пеят популярни арии. Поп примата Лили Иванова..."
Ето тези имена ме отказаха.  Rolling Eyes Дори примата Лили Иванова (не харесвам песните й).
Изтърваха ме.  Laughing


# 3
  • Мнения: 1 072
И Мариана Попова и Мария Илиева пеят страхотно. И докато първата даваше някаква заявка с песните си за талант, то втората трябваше да я чуя на живо в пиано-бар за да разбера, че има глас. Някой имена просто ще трябва да се изтърпят.

# 4
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Te /имената, които те изтърваха/ просто ще пеят Други песни и други дуети!!!Друг стил!
Не бива да се заклеймява  нещо, което нито си видял, нито си чул!! Peace
Е, ако  Примата Азис пееше със  сигурност щеше да е много по-забавно  Joy....за някои!!

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ах, Летящи, никоя от двете дами не ми е по сърце...  Rolling Eyes
Аз все още не съм открила моя любим роден изпълнител, но търпеливо чакам.  Blush
П.П. Моля, моля, не "заклеймявам" нищо.  Shocked Всички цитирани по-горе от мен изпълнители от афиша съм ги виждала и чувала.

# 6
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
И кога си ги чувала да пеят арии, щото аз нещо явно съм изпуснала??? newsm78

# 7
  • Мнения: 1 072
Тук е загатнато кой какво ще пее.

Дани Милев ще пее Nessun Dorma.

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И кога си ги чувала да пеят арии, щото аз нещо явно съм изпуснала??? newsm78
Не, не си изпуснала нищо.
Никъде не казвам, че съм слушала арии, изпълнени от тези изпълнители. Чувала съм самите изпълнители и (о, ужас) те не ми допадат.
Позволи ми, моля те, да имам мнение.  Laughing
Надявам се, ще ми простиш, че няма да отида на този концерт.  Mr. Green
Аз казах. Хау.

# 9
  • Мнения: 2 388
Пак в София. Бих отишла с удоволствие.

# 10
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Не, не си изпуснала нищо.
Никъде не казвам, че съм слушала арии, изпълнени от тези изпълнители. Чувала съм самите изпълнители и (о, ужас) те не ми допадат.
Позволи ми, моля те, да имам мнение.  Laughing
Надявам се, ще ми простиш, че няма да отида на този концерт.  Mr. Green
Аз казах. Хау.

[/quote]
Простено ти е!! PeaceАз ще отида, защото обичам непознати, невидяни и нечути неща! Може да не ми харесат как пеят, но със сигурност музиката ще е превъзходна!!! Peace
И няма да е на плейбек, което е много важно!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт