какво вредно пак намериха за бебетата?

  • 875
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Нещо са казали за вредни вещества в АМ.... някой знае ли повече? Аз не съм чула точно , но ставало въпрос за някои марки млека, които  били забранени за употреба  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 953
Доколкото разбрах става въпрос за китайски АМ, съдържащи токсични вещества.
От тях са починали 6 бебета и други са в тежко състояние.
Мисля че на нашият пазара не се предлага китайско АМ или такова произведено във фабрика в  Китай, така че повод за тревога няма.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 535
Да за Китай става дума. Имало меламин като добавка.
Казаха, че ще проверяавт шоколадови изделия внасяни от там. Мляко от там не внасяме - поне официално  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 393
Да, и аз се осведомих. Става въпрос за китайско АМ, но било проблем, че някои бисквити, произведени в Европейски държави, се произвеждат с такова мляко  Sick

# 4
  • Мнения: 9 481
Има поне 3-4 теми относно въпросните млека и други продукти с въпросните...има търсачка в горния десен ъгъл /пък и гугъл Mr. Green.../ Peace

# 5
  • Мнения: 4 433
Да и аз чух за китайските става дума

# 6
  • Мнения: 257
Да и аз чух за китайските става дума
И аз тъка чух

# 7
  • Мнения: 922
И аз чух че е за китайски млека, но за бисквити не съм чула. За кои бисквити става дума, казаха ли?

# 8
  • Мнения: 393
Има поне 3-4 теми относно въпросните млека и други продукти с въпросните...има търсачка в горния десен ъгъл /пък и гугъл Mr. Green.../ Peace
Crazy тъсачката такива резултати вади, че нямам време да ровя в тях
Съдейки, по това, какви малоумни въпроси се задават в цели теми, реших и аз да си позволя да задам въпрос, преди да съм погледнала някъде.
Ииии, най-вече, тук информацията е винаги придружена със солидно количество компетенти коменатри  Laughing
Има търпеливи, мами, които просто пускат линк към съществуващата тема.

# 9
  • Мнения: 3 621
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=289154
между другото бях чела че в много от детските играчки и разни други пласмасови изделия количеството на меламин е доста голямо

# 10
  • Мнения: 6 441
След раздухването на тази история погледнах и на млякото,което Алекс пие-пише,че е произведено в Тайланд  Rolling Eyes Определено сериозно се замислих дали вече да му давам каквото и да  е АМ....

# 11
  • Мнения: 4 784
От вас го чувам туй нещо Thinking, но какво ли се учудвам. То нищо свястно китайско явно няма.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Наистина става въпрос за китайските АМ Peace

Общи условия

Активация на акаунт