Дебелея необратимо, помощ

  • 1 700
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 627
Здравейте! Родих преди 3 месеца, бях в страхотна форма до преди месец - по-слаба отпреди забраменяването. Сега започнах да дебелея необратимо, и знам, че ако не направя нещо, за да спра, положението ще стане трагично. Не ми се ще да купувам от аптеката разни илачи, дето не знам колко ще помогнат, а и струват маса пари. Дали някой знае някакво хомеопатично лекарство, с което да обуздая апетита си? Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 627
Извинявайте, мили хора, видях, че има такава тема вече.  Embarassed

# 2
  • Мнения: 468
Ако посетите хомеопат - тойще определи подходящото за вас лекарство.

# 3
  • Мнения: 41
   Temida, От моя опит мога да ти предложа да опиташ да пиеш повече вода. Не знам как си с водата,но по принцип на организма е нужно да се приема 1,800- 2 литра дневно за да може да функционира добре. Хубаво е сутрин на гладно да се изпива около 1/2 л. хлака вода- пречиства стомаха. Лично аз почти не пиех вода,но реших и си поставих за цел,след като прочетох " Вашето тяло плаче за вода" /не помня автора-беше някакъв лекар/  Това лято свалих цели 6 кг. като не съм спазвала никакви диети или ограничения. В книгата пишеше,че понякога,когато имаме чувство на глад, всъщност сме жадни,без да осъзнаваме това и тъпчейки се ненужно, трупаме излишни килограми.  Водата /но не безалкохолните/ спомага за по-добрата обмяна на веществата и когато си с чувсто за глад изпиеш 1 чаша вода чувството за глад изчезва.   Нека не забравяме,че повече от 70%  от чов. тяло е вода.     
  Ако искаш опитай.   Всичко хубаво и успех !

# 4
  • Мнения: 277
Моята рецепта е лечебното гладуване,
всеки месец го правя и за мен има огромен ефект
Два дни ям салати и плодове ,три дни на чай ,сок домошно приготвен разреден с вода ,с съотношение 2-1
и след това два дни захранване пак с плодове и зеленчуци,
Не само ,че свалям кг но се и чувстам прекрасно ,сутрин се чувствам свежа ,отпочинала ,заредена с енергия и в отлично настроение
Само да спомена ,че поне от мой опит явно има голямо значение в коя фаза на луната го правиш ,защото понякога имам ужасно главоболие ,макар ,че казват ,че това е признак ,че токсините напускат тялото
А може понякога да не съм натрупала толкова токсини  Laughing
ПРавила съм още едно гладуване седемдневна прочистваща диета ,само че за нея  са нужни накои помощни средства

ПО време на месечното гладуване си правя един булон ,който пречиства организма и е много полезен за сърцето

30мин варя в дестилирана вода три обелки от картофи ,стрък целина ,един морков,глава лук ,може и 2-3 ск чесън

Успех  Grinning

# 5
 newsm78Имам идея Naughty
Това е заради хормоните,задържаш вода.Не пий вода!Или поне не в количества.Не пий хапчета за заубиване на апетита,предпалогам,че кърмиш,това може да навреди на бебето(като не му предлагаш необходимите вещества,а и недостига на храна влиае много на хормоните).Единственото нещо,което мисля,че ще ти помогне най-ефективно е това да се вдижеш,за да изразходваш енергията,която се добива от храната.Храни се здрвословно,всичко яж по-малко и на често движи се повече,повече разходки с бебето и то се нуждае от чист въздух,прави най-различни упоражнения вкъщи докато спи.Скачай на въже,прави коремни преси,купи си някой тренажор,велоергометър.Когато спреш да се храниш и организма има нужда от различни вещества ги изсмуква първо от мускулите,те отслабват и увисват.

Общи условия

Активация на акаунт