Мнения за Център по алтернативна медицина "Бойка" в Пловдив

  • 20 340
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 606
Здравейте  мили момичета,
утре ми предстои да ходя на преглед в този център.
Рових се в интернет, нищо не открих за този център.
Някой ако е ходил - да сподели с мен как протича прегледа, лечението, доволен ли е?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Не съм го чувала. Но се интересувам по принцип...
При какъв специалист ще си на преглед? Пиши как е минал, моля те...И дали си доволна? А координати на въпросния център?

# 2
  • Мнения: 606
Прегледа протича под формата на разговор за проблемите, които имаш. Единствено ти мерят пулса на двете ръце. Човека се казва Жоро, и от 10 години се занимава с това. Лекува с китайски отвари и сеанси с игли и малки магнити, които се поставят на гърба. Процедурата трае 1/2 час. А прегледа около час. Има страшна посещаемост на кабинета. Ние с мъжа ми решихме да пробваме, ще видим дали ще има резултат.
Тел. е 032 63 42 49 - ул Родопи 107 /до Военна Болница пресечка/.

# 3
  • Мнения: 82
Здравейте!
Ходила съм при Жоро и съм доволна!Имах начална хипертония,задъхвах се и залитах по улиците.Пробвах всички лекарства на джипито,но нямаше ефект.Тогава разбрах за центъра"Бойка" и отидох.Първо ми каза 10 процедури,но станаха 15.Както и да е,когато преключих -бях като нов човек!Да е жив и здрав!
После водих и синът ми.При него ползувахме само китайска билкова терапия,почти година.Имаше  ефект,но след като спряхме,нещата отново се влошиха.Смятам отново да го заведа,защото никое друго лекарство нямаше този добър ефект. Hug

# 4
  • Мнения: 606
След лечението, което проведох- мога да кажа, че това е добра форма на алтернативно лечение и ако човек може да си го позволи като време и финанси- трябва да опита.
Успех на всички!!!
Бъдете здрави.

# 5
  • Мнения: 1
az v momenta hodq pri joro
mnogo sam dovolna
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 smile3521 smile3521 opitaite i vie smile3501 smile3501 smile3501 smile3521 newsm18

Общи условия

Активация на акаунт