ден на отворени врати??

  • 1 294
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Били ли сте в болницата,която раждахте или мислите да раждате на "Ден на отворени врати"?? Какво ви обясняват? Доволни ли сте?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 524
Били ли сте в болницата,която раждахте или мислите да раждате на "Ден на отворени врати"?? Какво ви обясняват? Доволни ли сте?

била съм в болницата в която раждах- ТК. имаше училище за бременни и го посетихме с мъжа ми, доволни съм  Peace

# 2
  • Мнения: 4 784
Да, бях. Прегледите ми там се провеждаха и при желание можеш да разглеждаш родилното, стаите за настаняване - самостоятелна, с придружител, обща...
Доволна съм. Имах представа къде отивам, а и мястото беше приятно.

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 13:50 от veni9

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм била-просто исках там да раждам и отидох

# 4
  • Мнения: 4 290
Не съм ходила, но май ще взема да го направя.

# 5
  • Мнения: 1 103
Не съм ходила просто отидох там където имах уговорка с доктор  и съм доволна .Мисля че трябва да имаш представа къде отиваш  Thinking.

# 6
  • Мнения: 9 814
Не, не съм ходила на такъв "ден на отворените врати".
Избрах болницата, в която искам да раждам и екипа и помолих да разгледам поне малка част от отделението.

# 7
  • Мнения: 931
Аз бих отишла предварително да вида за какво става въпрос.

# 8
  • Мнения: 707
Да, ходих. Показаха ми залите за раждане, стаите за престой. Хареса ми.
Отиди  Peace!

# 9
  • Мнения: 3 695
Да, ходих в Тина Киркова. Друго си е да видиш къде ще раждаш, все пак успокояващо е, ако ти е поне малко познато мястото. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
Не, не съм. То тогава май и нямаше такова нещо.
Още в началото на бременността реших, че ще раждам там и така направих.

# 11
  • София
  • Мнения: 23 036
Раждах в Токуда, но дори и в деня на отворените врати не се допуска никой в родилното отделение  Peace

# 12
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Да ходих  габровската и там раждах . На нас ни показваха стаите на родилките , залите където са бебетата , предрдилна и родилна Peace

# 13
  • Мнения: 3 929
Никога преди това не съм била там и не знаех къде отивам, нямах никаква представа за стаите, за родилното и т.н. Абсолютно нищо не знаех.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 387
Втория път обиколих всички родилни отделения (без това в Окръжна) главно заради приятелка, с която си бременеехме заедно, но ми беше интересно да видя условиятя в различни места. Хубаво е да отидеш, защото можеш да зададеш конкретни въпроси. Иначе както вече са ти писали, в Токуда не се допускат външни хора в родилното, но пък за битовите условията там можеш да надникнеш тук във форума - от опит казвам, че са най-добри в сръвнение с това, което съм видяла на друго място. Иначе лекари-специалисти по мое скромно мнение има във всяка една болница Peace

Общи условия

Активация на акаунт