спешно! Добър педиатър в Стрелбище, Гоце Делчев

  • 3 353
  • 5
  •   1
Отговори
Моля помогнете, нуждая се от инфо за добър педиатър в този район. Четох за д-р Краева от МЦ Алитера-Мед, за д-р Василева от 29 ДКЦ. Но наистина не мога да се ориентирам. Бихте ли помогнали.
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 268
Ние сме при Захаринка Гочева в 29 поликлиника и съм доволна.Усмихната и любезна, на консултациите винаги пита дали имаш някакви въпроси и обяснява. Два-три пъти ми се е налагало да я търся по мобилния и винаги отговаря .Консултациите са със предварително записан час...Т.к. свекър ми има познати в поликлиниката, те му казали, че е най-добрата там...но имало много деца записани при нея (което всъщност едва ли е проблем)

# 2
  • Мнения: 903
Здравей.
Ние сме при д-р Панайотова в 14 поликлиника и съм много доволна от нея. Винаги е много внимателна и има търпението да отговаря на безбройните ми въпроси.

# 3
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 483
Нямам много впечатления от Василева, веднъж ни е преглеждала и знам, че лекува първо с хомеопатични или билкови сиропи, ако състоянието на детето го позволява. Но като цяло 29 ДКЦ е истински малък ужас-там винаги е претъпкано, когато съм водила детето съм го връщала по-болно отколкото сме отишли. Ние бяхме при Бъчварова и не бих ти я препоръчала, не съм доволна от това, че има много пациенти, винаги се чака, около час в най-добрия случай, на принципа на приятелството с нея те пререждат доста майки, пуши, докато преглежда болното ми от бронхит дете не един път Sick
Развам се, че се преместихме и намерихме истински лекар за детето.

# 4
благодаря ви, днес се срещнах с д-р Краева и май за сега ще се спра на нея. Беше много мила и любезна и ми даде първоначални съвети.

# 5
  • Мнения: 242
Нашата е д-р Даскалова-кабинетът и е до ул.ЕНОС-до здравната каса-много е готина...и кабинетът и е като по филмите-работи с д-р Сотирова-и двете бяха в МЦ Детско здраве-давала съм координати в предишни писания:)

Общи условия

Активация на акаунт