Коя е най-удобната бебешка количка?

  • 14 045
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095
Коя е най-удобната бебешка количка?
Защо? Добра ли е и цената , на която я взехте?
Споделете своя опит, в размисъл съм, а искам да направя добър избор за детето си.

# 1
  • Мнения: 4 428
Никой не може да ти даде еднозначен отговор. Това е субективен избор.
Освен това зависи до какви пари, каква количка - лятна или комбинирана и т.н.
Има мнооого теми за колички. Поразгледай ги. Тук има мнения практически почти за всяка количка на пазара.

# 2
  • Мнения: 14 471
не е по темата но не можах да се сдържа: Дороти страхотна сладурана, да ти е жива и здрава  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Никой не може да ти даде еднозначен отговор. Това е субективен избор.
Освен това зависи до какви пари, каква количка - лятна или комбинирана и т.н.
Има мнооого теми за колички. Поразгледай ги. Тук има мнения практически почти за всяка количка на пазара.

Подкрепям Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 4 343
да е лека
да е компактна/да влиза в багажника/
да е здрава /за мен това изключва фирми като чиполино и бретони/
колелата да са големи/по-проходима е/ и по възможност гумени но не помпащи се за да не се пукат а и вози меко
маневрена/да я управлявам с една ръка/
да не е светла/цапа се/ и да не е тъмна/много напича през лятото/
да се сваля материята и да се пере в пералня
допълнително удобство са табличките за шишета и хранене и столчето за път/кошницата/
амортисьори
Имам опит с куини фрийстайл /не знам дали се пише така/,широка и удобна е но много тежи и колата ти трябва да е голяма за да влезе там
Възхитена съм от Гракото-без забележки Ползвам такава.
има една фирма кангаро-тежички са но поне са здрави.

# 5
  • Мнения: 1 095
да е лека
да е компактна/да влиза в багажника/
да е здрава /за мен това изключва фирми като чиполино и бретони/
колелата да са големи/по-проходима е/ и по възможност гумени но не помпащи се за да не се пукат а и вози меко
маневрена/да я управлявам с една ръка/
да не е светла/цапа се/ и да не е тъмна/много напича през лятото/
да се сваля материята и да се пере в пералня
допълнително удобство са табличките за шишета и хранене и столчето за път/кошницата/
амортисьори
Имам опит с куини фрийстайл /не знам дали се пише така/,широка и удобна е но много тежи и колата ти трябва да е голяма за да влезе там
Възхитена съм от Гракото-без забележки Ползвам такава.
има една фирма кангаро-тежички са но поне са здрави.
Много ти благодаря !!!  bouquet
Алегра   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 095
Става дума за комбинирана количка, не скъпа.

# 7
  • Мнения: 953
Моята е на Джордани.
Няма таблички за шишета и за мама,но пък съм изкл.доволна.Много ми е лека,събира се в багажник на кола/отбелязвам,че нашата е опел с две врати,т.е.малка/.С цяла дръжка,за да се управлява лесно и с една ръка,за разлика от отделните дръжки.
Иначе,се разсъблича цялата и я пера в пералнята.Остава самона арматура.Има голям багажник отдолу,има дъждобран към нея,доста по дебел от другите.Ами това е .Но е към 230лв.
Не знам ти какво търсиш,но наистина избора е строго индивидуален.
Просто иди в един магазин и пробвай няколко и ще разбереш коя е твоята.

# 8
  • Мнения: 451
Горещо ти препоръчвам Кенгару Виктория ( Може и даяната, но тя е с 2 дръжки и се бута по-трудно), но трябва да я поръчаш с допълнение кош за новородено и кошница Peace Не вярвай на некомпетентни продавачи, които те уверяват, че напълно легналото положение е за зимата Naughty

# 9
  • Мнения: 451
забравих да ти кажа, че можеш да я видиш тук:

http://www.cangaroo-bg.com/   
   

и тук:

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2121

Но в сайта на Кенгару си е обяснено най-добре Peace

# 10
За мен най-удобни са Бугабу Хамелеон и Пчеличката. Имаме ги и двете-леки са, лесно се сгъват, не заемат много място, кошовете лесно се сменят и може да сменяш плата ако не ти харесва цвета. За цена в лелвове не знам, ние от тук/Великобритания/ сме ги купували, но наистина са много удобни.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 735
Използваме Саngaroo Dayna и съм много доволно.Квартала  ни е павиран и е ужас,но вече година я ползвам.Точно количката с дръжки- рогчета е страшно удобна за пазаруване и според мен не се бута никак трудно.Понякога минавам и по10км-ходя до центъра пеша и съм качвала от пазара около 15кг плодове и зеленчуци.Има и здрави колани,че бебката ми е шило.Пере се лесно и не си променя цвета.Същата я има като модел и Чиполино,но е по-скъпа,а и доколкото съм чела из форума сервиза им е в Пловдив-то да не се стига дотам.Успех в избора!

# 12
  • Мнения: 1 095
Благодаря ви много, момичета !  bouquet

# 13
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Някой тук мисли ли да коментира дали ще е удобна за бебето. Няма да споменавам марката, но става въпрос за количка от 1200лв, в която бебето е като в менгеме, е може на майката да и е удобна, знам ли.
Е да мислим малко и за бебчовците...

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
Има и такива...също и бебето да спи с нагоре краката....също и това возене в столчета за кола нон стоп...и мн други такива - всеки си преценява за неговото си дете...

Общи условия

Активация на акаунт