как да стана представител на застрахователна фирма

  • 4 567
  • 3
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте иска ми се да разбера как мога да стана представител на застрахователна фирма за моя град.търсих из нета но не открих нищо то фирма е ясно че ще трябва но друго какво?моля ако има някоя мама която се е занимавала и си има понятие да ми разясни.мерсиииии

# 1
  • Мнения: X
Просто си избираш фирмата,намираш неин телефон /може да питаш в услуги на БТК/ , и като се обадиш,казваш,че искаш да станеш застрахователен агент.Със сигурност няма да те изтърват. При тях има такова текучество,че вземат всеки.
Но не очаквай кой знае какви доходи.И ако искаш да изкарваш добри пари,трябва да имаш купища познати.

# 2
  • pomorie
  • Мнения: 848
не не става въпрос за агент зная че те не изкарват много.става въпрос за представител нещо като клон на компанията само че в друг град.аз сега работя в такава фирма която е представител на засрахователи и има два офиса отделно този застраховател има още три представители в града които са си отделни фирми.май не обясних много ясно.....

# 3
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
За да станеш представител,трябва да си поработила като агент, да си се доказала и чак тогава.Другия  вариянт е да имаш доста стабилни връзки евентуално в борда на директорите в някоя компания.Не е проста работа определено...

Общи условия

Активация на акаунт